gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Kırılıyosun bak hemen eriyorsun..

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Hayat bazen birini seçer
    Biz "pas!" deriz söz Pelin'e geçer
    Pelin'in bir stili var
    Mesela aşık olmaz
    Biz hepimiz buluşuruz
    Pelin'in vakti olmaz
    Bak Pelin'e Pelin'e
    Mor bana gitmez Pelin'e gider
    O beni sevmez Pelin'i sever
    Kader bana gülmez
    Pelin'e güler
    Pelin'e Pelin'e
    Kimse beni çekmez
    Pelin'i çeker
    Bak Pelin'e Pelin'e
    Bak Pelin'e Pelin'e
    Hayat bazen birini seçer
    Biz "pas!" deriz söz Pelin'e geçer
    Pelin'in aşkı şuymuş
    Dünyada bulunmaz
    Pelin'in fikri buymus Pelin'le yarışılmaz
    Bak Pelin'e Pelin'e

Kırılıyosun bak hemen eriyorsun.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DGD başvuruları 2 Kasımda sona eriyor

DGD başvuruları 2 Kasımda sona eriyor

dgd 2009 2009 dgd ödemeleri Doğrudan Gelir Desteği (DGD) başvurularının, 2 Kasımda sona ereceği bildirildi. Bursa Tarım Müdürü Hüseyin Yıldızer, yazılı açıklamasında, DGD'nin, tarım sektörünün ve kırsal alanın kalkınma hedef ve stratejileri doğrultusunda gelişmesi ve desteklenmesi için, tarımsal faaliyette bulunan çiftçilere, ürün ve girdi fiyatlarını doğrudan etkilemeden ödeme...
  2. Hemen yaz Hemen Yolla Anında kazan!!!!

Hemen yaz Hemen Yolla Anında kazan!!!!

anında kazan anında para kazan yaz AHİRET yaz aralarda bir boşluk bırak AD SOYAD YAŞ ve YAŞADIĞIN YERİ yaz Turkcell 2222 ye yolla Cennete giden ilk 5000 kişi arasına katıl...:tea:
  3. Zayıf Kadın Modası Sona Eriyor

Zayıf Kadın Modası Sona Eriyor

Moda endüstirisi tarafında empoze edilen ve kadınlara sürekli " ancak zayıf oldukları takdirde güzel olacakları" düşüncesi artık sona eriyor. Zayıf olmak uğruna pek çok kadının ölümleri moda devlerini harekete geçirdi. İspanya''nın moda devleri, giysi bedenlerini, kadınların gerçeğe uygun beden ölçülerini yansıtacak şekilde yeniden belirleyecek. Böylece kadınlar üzerindeki...
  4. Ceyda düvenci hızla eriyor

Ceyda düvenci hızla eriyor

ceyda düvenci diyeti ceyda duvenci hamile düvenci hamile kilo mi Yeni dizisi için sıkı diyete girmiş...Bunlar çok çabuk kilo alıp,çok çabuk verebiliyorlar...Bence Ceyda'ya kilo da yakışıyor 'Binbir Gece' dizisinin 'Bennu'su Ceyda Düvenci, yeni projesi 'Biz Evlendik'te; üç çocuklu bir kadını oynayacak. Med Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği projede Düvenci'ye oyunculuğuyla dikkat çeken Yavuz...
  5. Bu ev eriyor.

Bu ev eriyor.

İlginç tasarımlar Göz yanılsaması Her geçen gün öyle değişik mimari tasarımlar çıkıyor ki büyülenmemek elde değil. Bugün kie le alacağım konu ilginç bir mimari örneği olan eriyen evler :) Evler tabiki erimiyor da boya kullanırken göz aldatıcı boyama teknikleri kullanıldığından sanki ev eriyormuş izlenimi veriyor. Kimi zaman evimizde rahat, huzur, ferahlık gibi duyguların yanı...

Sayfayı Paylaş