gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kırlet yapılışı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

saç örgülü düğmeli kırlentleri çok beğendin ilmek sayılarını istiyorum nasıl bir yün kullanmam gerekir teşekkürlrr

kırlet yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karakutunun Yapılışı

Karakutunun Yapılışı

Karakutunun Yapılışı Uçak kazalarında uçak paramparça olsa da, denizin dibine gitse de hemen kokpit denilen pilot kabinindeki son konuşmaları kaydeden karakutular aranır. Çoğunlukla korkunç kaza enkazı arasından sağlam olarak bulunan bu kutular sayesinde kazanın nedenlerine ulaşılır. Karakutu bu kadar sağlam malzemeden yapılıyorsa neden uçağın tümünde aynı malzeme kullanılmıyor? Uçakların...
  2. smile yapılışı

smile yapılışı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. uçurtma yapılışı

uçurtma yapılışı

uçurtmanın yapılışı uçurtma yapılışı resimli uçurtma üçgen yapımı malzemeleri ve Güvenlik Kuralları Uçurtmanızı asla elektrik hatlarının yakınında uçurmayınız. Eğer uçurtmanız bir elektrik hattına takılırsa, orada bırakın. Uçurtmanızı yüksek bina ve yollardan uzak düz ve açık alanlarda uçurunuz. Uçurtmanızı sadece tehlike yaratmayacak yerlerde uçurunuz. Uçurtmanızı asla fırtınada ve yağmurlu...
  4. davulun yapılışı

davulun yapılışı

müzik aletlerinden davulun yapılışı nasıl yapıldığının araştırmasını yapıyorum varmı sitemizde acaba teşekkür ediyorum.
  5. Makarnanın yapılışı

Makarnanın yapılışı

Makarna tarifi Makarnanın yapılışı Merhaba Sevgili Melek'ler ve henüz makarna yapmayı bilmeyen tüm arkadaşlar, bu yazımızda sizler için makarnanın yapılışını anlatıyoruz sizlere :) Makarna yapabilmek için aşağıdaki aşamaları uygulayın. Geniş ve derin bir tencere kullanın. Tencerenin 3/4 'ünü su ile doldurun Makarna pişirmede en ideal oran 1 litre suya 100 gram makarna ve 10 gram tuzdur. Su...

Sayfayı Paylaş