gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kırmızı sivilce lekeleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Benim yüzümde kırmızı sivilce lekeleri var iki aydır geçmiyor 5 tane cildiyeye gittim bi fayda göremedim nolur kesin çözüm bilen varsa yardımcı olun çok kötü durumdayım psikolojim çok bozuldu

Kırmızı sivilce lekeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırmızı Lekelerden Kurtulma Yolları

Kırmızı Lekelerden Kurtulma Yolları

yanaktaki kırmızılık yanaklardaki kırmızılık lekelerden kurtulmanin yollari yanaklarda kırmızı lekeler yanakta kırmızı leke Genellikle yüzde meydana gelen bu lekeler, kılcal damarların genişlemesi sonucu ortaya çıkar. Bu*runda, alın bölgesinde ve yanaklarda sıkça rastlanır. Bunun için; a) Bir tutam asma yaprağı bir kaba konulur. Yeteri kadar su ilave edilerek kaynatılır. Soğuduktan sonra temiz...
  2. Koldaki kırmızı lekeler

Koldaki kırmızı lekeler

koldaki kırmızı lekeler koldaki kırmızı lekeler, noktalar, neden çıkıyor, nedenleri, sebepleri, nasıl geçer, tedavisi hakkında bilgiler burada arkadaşlar Cilt kanseri belirtileri olabilecek bir risk, kollarda ki kırmızı lekeler, noktalar... Sevgili Melek'lerim; bu makalemizde, bu konuya dair bilgiler sunuyoruz sizlere... Düzensiz sınırları olan küçük bir lezyon (yara, bere) ve vücutta...
  3. Ciltte Oluşan Kırmızı Lekeler

Ciltte Oluşan Kırmızı Lekeler

ciltte oluşan kırmızı lekeler, neden olur, sebepleri, nedenleri, nasıl geçer, tedavisi hakkında genel bilgiler burda melekler ciltte oluşuveren kırmızı lekelerin bir çok anlamı olabilir ve en kısa zamanda doktora gidilmelidir bu tür lekelere neden oluşur sizler için araştırdık Genellikle yüzde meydana gelen bu lekeler, kılcal damarların genişlemesi sonucu ortaya çıkar. Burunda, alın...
  4. Sivilce Lekeleri için

Sivilce Lekeleri için

Hanımlar ne tasadüf bu tarifide Saba Tümer'de bugün gördüm :D Belki birçoğunuz izledi ama genede eklemek gerek diye düşünüyorum. eşit miktarda öğütülmüş pirinç kırmızı mercimek kil, krem bunları karıştırıyormuşuz yüzümüze uyguluyormuşuz.Daha kesin bir çözüm içinse elimizi una batırıp yüzümüzü ovalayarak az önce uyguladığımız maskeyi yüzümüzden un yardımı ile çıkarıyormuşuz. Bu tarifi...
  5. Yüzümdeki sivilce lekelerinden nasıl kurtulabilirim

Yüzümdeki sivilce lekelerinden nasıl kurtulabilirim

limonlu maske sivilceler için evde maske Sevgili meleklerim, benim sivilce lekeleri için hazırlamış olduğum bir bitkisel kür var bu karışımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Sivilcelere karşı ne yapılabilir diyen melekler bu yazımızı lütfen takip etsinler. SİVİLCE İÇİN YOĞURT LİMON BAL KÜRÜ Hazırlanışı: 3 Kaşık yoğurt 1 çay kaşığı limon 1 tatlı kaşığı bal Kullanımı: Hepsini bir...

Sayfayı Paylaş