gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kısa Bilgisayar Sözleri 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bilgisayar Sözleri Bilgisayar Sözleri Kısa

Sevgili melekler işte size bilgisayarla ilgili söylenmiş hem matrak hem de kapak olacak sözlerden bazıları :)

_ Yazıcının şahidi tarayıcı.

_ Windows’u seven maviye katlanır.

_ Çökecek windows bilgisayarda durmaz.

_ Windows’a service pack de yüklesen, windows yine windows’tur.

_ Beleş anti-virüs programı; virüsü türkü çağıra çağıra ararmış.

_ Windows’unu açık unutanın ziyaretçisi pek olur.

_ Reset’te keramet vardır.

_ Eski dos’tan windows olmaz.

_ Formatlanmış diskin davası olmaz.

_ Windows’uma söven, linux kullansa bari.

_ Paran çoksa yeni bilgisayardan bıkma, işin yoksa chatten çıkma.

_ Bir virüse sistem yakma.

_ Bana işlemcini söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.

Kısa Bilgisayar Sözleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar 2012 Kısa Mesajlar Kısa Sözler Bizden Kısa Mesajlar isteyen misafirimize ve siz melek'lerimize yılın en yeni ve en güzel anlamlı kısa mesajlarını bu sayfamızda bir araya geitrdik ve işte 2012 kısa mesajlar burada diyoruz Melek'ler! Beyazlayan Saçlarım Senin Eserin, Yüzümdeki Çizgiler Gibi... Seni Sonbahar Rüzgarının ıLık Esintisinde tanıdım Artık Yazlarımdaki Güneşimsin....
  2. Bilgisayar Sözleri 2012

Bilgisayar Sözleri 2012

Bilgisayar Sözleri 2012 bilgisayar mesajları arıyorum ben sitenizde varsa bir zahmet yollayın bana
  3. Bilgisayarla İlgili Sözler 2012

Bilgisayarla İlgili Sözler 2012

Bilgisayar Sözleri 2012 Bilgisayar Sözleri Valla melekler, ben okuduğumda çok güldüm, umarım siz de beğenirsiniz. Bilgisayarlarla ilgili olarak söylenmiş matrak sözler, buyrun hahaha laptopun var diye sevinme masa üstüne geçersen üzülme Yazılımsız donanım, donanımsız yazılım olmaz. Eceli gelen windows mavi ekrana düşer. Pc'ye mac vermişler, hani benim akvaryumum demiş. Windows'a...
  4. 2012 Sıradan Sözler kısa

2012 Sıradan Sözler kısa

Sıradan Sözler facebook 2012 Sıradan Sözler kısa Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda siz sevgili üyelerimizle ve bizden sıradan sözler isteyen misafirlerimiz ile yılın en güzel kısa sıradan sözlerini paylaşıyoruz. Yarınıma seninle gitmek için bekliyorum seni hadi aç kalbini al beni götür sevginle. öksüz bir sevdanın garip insanıyım kurtar beni seni bekliyorum. karşılıksız...
  5. Kısa Makara Sözler 2012

Kısa Makara Sözler 2012

Makara Sözler 2012 kısa makara sözler 2012 Sevgili melekler bu yazımızda birbirinde komik ve ilginç makara sözlerle karşınızdayız, okuyun ve keyfiniz yerine gelsin :D:D Kısa Makara Sözler - Adam 7 gün boyunca nezle olmuş. Sıkılmış bugün de petekle olayım demiş. - Beyaz atlı prensini bekleme, seyise razı ol, yoksa beygire kalırsın. - Yeni bir pencere açalım ve unutalım herşeyi. -...

Sayfayı Paylaş