gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Kısa Nişanlık Abiye Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kısa Nişanlık Abiye Modelleri Özellikle bacak boyu uzun ve kendine güvenen kızlarımız, dilerlerse mezuniyet gecelerinde, gezmelerde, nişanlarında kısacası güzel görünmek istediği her alanda bu kıyafetleri giyebilir, kullanabilir. Sizler içni bir galeri oluşturyorum.
    Bu galeriden dilediğiniz modelin resmini cep telefonunuzdan çekerek araştırabilir, büyük markalardan edinebilirsiniz. Görseller google üzerinden toplandığından dolayı marka olarak bilgimizde yok arkadaşlarım. Bilen olursa konuya kayıt olmadan girebilir ve yorumda yazabilir.

kisa-abiye-nişanlık-modelleri1.jpg
    Bu model çok iddalı ve gerçekten de biraz abartılı görünebilir. Ama ben bu modeli çok sevdim diyebilirim. Siyah olarak dizayn edilmiş bu modelin daha değişiklerini aşağıda yer alan görsel galerimize tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kısa Nişanlık - Abiye Modelleri Kısa Nişanlık - Abiye Modelleri Kısa Nişanlık - Abiye Modelleri Kısa Nişanlık - Abiye Modelleri Kısa Nişanlık - Abiye Modelleri Kısa Nişanlık - Abiye Modelleri Kısa Nişanlık - Abiye Modelleri Kısa Nişanlık - Abiye Modelleri Kısa Nişanlık - Abiye Modelleri Kısa Nişanlık - Abiye Modelleri

Kısa Nişanlık Abiye Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa abiye modelleri

Kısa abiye modelleri

kısa abiye modelleri 12 14 yaş abiyeler abiyeler kısa abiye kisa
  2. kısa abiye modelleri

kısa abiye modelleri

kısa abiye modelleri kısa abiyeler, 2011 abiye modelleri, spor abiyeler, düğün modası, gece kıyafetleri ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Kısa birkaç abiye modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum.
  3. Abiye modelleri 2012 kısa

Abiye modelleri 2012 kısa

Merhaba kızlar bana Abiye modelleri 2012 kısa elbise modelleri lazım bu konuda öneri bekliyorum sizden
  4. 2012 Abiye Nişanlık Modelleri

2012 Abiye Nişanlık Modelleri

2012 Abiye Nişanlık Modelleri lazım bana şöyle zarif modellerden resimler eklerseniz çok sevinirim :)
  5. Kısa Abiye Modelleri 2016

Kısa Abiye Modelleri 2016

Özellikle genç kızların ve fiziğine güvenen cesur bayanların özelg ünler de tercih ettiği kısa abiye modelleri yeni sezonda da tekrar yerini alarak farklı renk ve tasarımlar ile bayanlara sunuluyor. Sizler için yeni sezondan seçtiğimiz en yeni mini abiye modelleri ile ilgili görsel örnekleri bu yazımız da paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş