gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kısa özür msjları facebook

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

özür msjları özür msjları özürmsjları
    • Benim icin çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim...
    • Şey.. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum.. Çok zor biliyorum... Söylemeliyim artık... Şey... Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.
    • Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için... Özür dilerim seni orada beklettiğim için... Yaptığım her yanlış için ÖZÜR DİLERİM
    • SOZLERINDEN BELLI, KIRMISIM SENI BILMEDEN... BIR OPUCUK VERSEM, SARILSAM, OZUR DILESEM AFFEDER MISIN BENI?
    • Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?
    • Benim için çok anlamlısın öyleki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sende biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, Beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim.

kısa özür msjları facebook konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özür msjları ve sözleri burada

özür msjları ve sözleri burada

özür msjları ♥ Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için... Özür dilerim seni orda beklettiğim için... Yaptığım her yanlış için özür dilerim. ♥ Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi. Ancak size karşı duygularım çok yoğun ve sizinle sıkça görüşmek isteğindeyim... Eğer...
  2. Özür Kısa Mesajları

Özür Kısa Mesajları

♥ Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için... Özür dilerim seni orda beklettiğim için... Yaptığım her yanlış için özür dilerim. ♥ Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi. Ancak size karşı duygularım çok yoğun ve sizinle sıkça görüşmek isteğindeyim... Eğer özürlerimi kabul...
  3. Özür sözleri facebook

Özür sözleri facebook

2012 yılına umarım özür dileyerek girmezsiniz kızlar. Facebookta yada başka yerde paylaşmak üzere sizlere özür mesajları sözleri veriyoruz. Dilerseniz bunları sms olarakta gönderebilirsiniz. BU SMS ILE BIR DE OPUCUK YOLLUYORUM SANA OZURLERIMI KABUL EDIP, BENI AFFETMEN ICIN. O KADAR DEGERLISIN KI BENIM ICIN, SENSIZ BIR HAYAT DUSUNEMIYORUM. BILIRSIN AFFETMEK GIBI BIR BASKA BUYUKLUK YOKTUR.....
  4. Özür mesajları facebook

Özür mesajları facebook

BU SMS ILE BIR DE OPUCUK YOLLUYORUM SANA OZURLERIMI KABUL EDIP, BENI AFFETMEN ICIN. O KADAR DEGERLISIN KI BENIM ICIN, SENSIZ BIR HAYAT DUSUNEMIYORUM. BILIRSIN AFFETMEK GIBI BIR BASKA BUYUKLUK YOKTUR.. BEN DE BIR HATA YAPTIM VE AFFINA SIGINIYORUM.. AFFET LUTFEN BENI… BILIYORUM BUGUN SENI ISTEMEDEN KIRDIM VE SONRA PISMANLIKLAR DENIZINDE KULAC ATIP DURDUM CARESIZCE… BILIYORUM GOZLERINDEN...
  5. Kısa Özür Sözleri

Kısa Özür Sözleri

Kısa Özür Sözleri istiyorum sevgilimin kalbini kırdım ondan özür dilemem gerekiyor ve onun için anlamı çok büyük olan özür sözleri bulamam lazım:S

Sayfayı Paylaş