gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Özür Sözleri 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Özür sözleri 2012 Birisinden özür dileyeceğinizde bazen bunu yapamazsınız. İstersiniz ki dizelere dökeyim. Çağın iletişim araçlarından bir tanesine yazayım, msn face vs vs :) Şimdi sizlere bu sözleri vermek istiyorum kızlar. Hadi özür dileyin vallahi bişi olmaz dileyin dileyin :D:D [​IMG]
    Ağlamalar teselli etseydi, denizLer hediye ederdim sana beni affetmen için…

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden… Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem. Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çok ama
    çok özür diliyorum senden…

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin?

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et!

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye…

Hiçbir şey için, hiçbir zaman geç değildir. Ne senden özür dilemem için geç, ne de beni affetmen için. Ben senden özür diliyorum. Sen beni affedebilecek misin?

Seni istemeden kırdıysam veya üzdüysem çok özür dilerim, sensiz bi hayat düşünemiyorum beni affet be sevgili ♥

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum... Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için... Gerçekten çok üzgünüm. Haydi artık daha fazla bekletme beni ve affet! İnan ki bir daha böyle şeyler yaşamayacağız.

Özür Sözleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 kısa Özür Mesajları

2012 kısa Özür Mesajları

Özür Mesajları sevgiliye Özür Mesajları kısa KIrdığınız kalbi tamir edemezsiniz ama bir nebzede olsa telafi edebilirsiniz tabi jki özür dilemek isterseniz :) Sevgili Melek'ler, bu yazımızda size çok güzel kısa ve yeni özür mesajlarını sunuyoruz. SADECE OZUR DILEMEK ISTEMISTIM. YAPAMADIM SACMA GURURUMA YENILDIM AMA SESSIZCE CEKIP GITMENE DE DAYANAMADIM. BENI AFFET OLUR MU? COK UZGUNUM!...
  2. Kısa Özür Sözleri

Kısa Özür Sözleri

Kısa Özür Sözleri istiyorum sevgilimin kalbini kırdım ondan özür dilemem gerekiyor ve onun için anlamı çok büyük olan özür sözleri bulamam lazım:S
  3. Güzel Özür Sözleri kısa

Güzel Özür Sözleri kısa

Özür Sözleri Güzel Özür Sözleri Elbette ki kırılan kalbin tamiri olmaz ama belki telafisi olur ve kırılmanın boyutuna göre de değişebilir. Her ne olursa olsun, insan hatasını anlamalı ve o büyük erdemliği göstermeli ve özrünüde dilemelidir diyor ve sizlere en güzel özür sözlerini sunuyoruz Melek'ler. Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür...
  4. Özür Sözleri

Özür Sözleri

Özür Sözleri istiyorum sizden yeni yepyeni Özür Sözleri olsun ama :)
  5. Sevgiliden Özür Dileme Sözleri

Sevgiliden Özür Dileme Sözleri

Herhangi bir nedenle sevdiğiniz kişinin kalbini kırdıysanız sizlere özür dileme mesajlarını paylaşıyoruz. İster sms ister mesaj olarak sevgilinize göndereceğiniz özür dileme sözlerini sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Af diliyorum, Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin! Özür diIerim tüm oIanIar için....

Sayfayı Paylaş