gebe
  1. bayan imaj

bayan imaj Forum Okuru

kısa saç modelleri istiyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında bayan imaj tarafından paylaşıldı.

selam uzun bir süredir saçlarım uzun modelde kullanıyorum ama artık çok sıkıldım sürekli yıkayıp şekil vermek özellikle kışın çok zor oluyor bana şöyle modern havalı kısa saç modelleri tavsiye edermisiniz. Bu aradamümkünse kısa saç modelleri sarı saç renginden olursa sevinirim ama çokda önemli değil modeli beğenimde ben onu sarı yaparım:)

kısa saç modelleri istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 kısa saç modelleri

2011 kısa saç modelleri

saç modelleri kısa saç modelleri 2011 kısa 2011 bayan Güzelliğin çerçevisidir saçlar. Kadın - erkek için oldukça önemlidir saçlar. Ondan olaki, saç sorunları psikolojik problemlere neden olduğu gibi birde psikolojik bunalımlarda oldukça etkili oluyor. "Nasıl yani" diyorsunuz değil mi; biraz daha açalım o zaman. Stres ve sıkıntıyı atmak için, biz kadınlar dış görüntümüzde bir takım...
  2. 2012 Kısa Saç Modelleri

2012 Kısa Saç Modelleri

Merhaba arkadaşlar sizden 2012 Kısa Saç Modelleri rica ediyorum beğendiğiniz kısa saç modeli ya da modelleri var ise lütfen bana önerilerde bulunun. şimdiden tşkler hanımlar
  3. Kızlar YEni Kısa Saç Modelleri istiyorum

Kızlar YEni Kısa Saç Modelleri istiyorum

Kısa Saç Modelleri Saçlarım uzun ama uçları kırık ve boyadan ne yazık ki yandı o yüzden kesinlikle kestirmem lazım ama güzel bir model istiyorum yüzün yuvarlak bana hangi model gider? Lütfen Kısa Saç Modelleri örnekleri verin bana
  4. 2014 Kısa Saç Modelleri

2014 Kısa Saç Modelleri

kısa saç kesimleri, 2014 saç modası, kısa saç modelleri Her ne kadar uzun saçın havası başkaysa da kısa saçın kullanışlılığı da hiçbirinde yok Melekler, bu bir gerçek. Hele de kış aylarında yıka çık. Uzun saçlar gibi kurutmayla uğraşıp bir de saçlara zarar verme derdi yok. Kurutmayım kendi kurusun derken sinüzit olma derdi de yok. Yıka, şekil ver, çık. Üstelik yapılan son derec modenr...
  5. Popüler kısa saç modelleri

Popüler kısa saç modelleri

Bana göre kısa saç modelleri bir bayanı olduğundan çok daha genç göstereceği gibi modern bir saç kesimi oldukça havalı ve dikkat çekicidir. Özellikle evlendikten ve çocuk sahibi olduktan sonra uzun saçlara bakım biraz daha zorlaşır. Sonuçta ilgilenmeniz gereken bebeğiniz ve bunun yanın da tabi ev işlerini düşünecek olursak eminim ki birçok bayan saçlarına çok fazla zaman ayıramamaktadır....

Sayfayı Paylaş