gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kısa saç nasıl örülür?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Kısa saç nasıl örülür? bu konuda bilgisi olan ya da fikri olan varmı

Kısa saç nasıl örülür? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır??

kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır??

saç nasıl uzatılır saç nasıl çabuk uzar uzar saçlar çabuk hızlı -Saçları nasıl hızlı uzatabiliriz, hızlı ve çabuk saç uzatmak için ne yapılmalı? Hızlı saç uzatan bitkiler, formüller ve yöntemler.. Saçımızın torbaya benzeyen ve folikül adı verilen parçası kafa derimizin altında bulunur. Bu kısma saç kökü adı verilir ve saçın canlı olan kısmı burasıdır. Bu kökte bulunan saç hücrelerinin...
  2. Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ?

Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ?

Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ? çabuk saç uzatmak için ne yapmam lazım. Arkadaşlar, sizler bilirsiniz belki çünkü sizi takip ediyorum güzellik konularında sürekli araştırma yapıyorsunuz. Lütfen Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ? bilen varsa banada önerilerde bulunsun.
  3. Saçlarım kısa nasıl toplayabilirim?

Saçlarım kısa nasıl toplayabilirim?

Bu konu;kısa saç toplma modelleri hakkında bilgi vermektedir. Kısa saçlar birçok yönden avantaj sağlasa bile bir süre sonra bu görünüm ve aynı saç modelinden sıkılmamıza neden olacaktır. Böyle bir durumda ise omuz hizasında katlı yada bob kesime sahip olan saçlarımızı önce maşayla hafif şekillendirip ardından şahane bir topuz yada toplama şekilleri elde edebiliriz. Günlük hayatın...
  4. Bebek patiği nasıl örülür

Bebek patiği nasıl örülür

Hamileyim, bir kızım oalcak :) Ve ona bebek patiği örmek istiyorum, en kolayı o, hem hatırası olur :) Ama nasıl örülür bilmiyorum bana yardım edersiniz değil mi ? :)
  5. Atkı nasıl örülür ?

Atkı nasıl örülür ?

Erkek atkı modellerinde genelde aynı motifler üzerinde durulur. Örgü örneklerinde genelde saç örgüsü ve haraşo öne çıkar. Atkı örneklerinin çok farklı olmaması biraz sıkıntı yaratabilir aynı zamanda beyler belli renkler tercih ettiği için renk seçiminde çok zorlanmayacağınızı söyleyebiliriz. Yine de soğuk kış günlerine girdiğimiz bu zamanlarda beyler için bundan daha iyi bir hediye ve...

Sayfayı Paylaş