gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kısa Saçlı Gelinlere Özel Gelinbaşı Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu yazı 2013 kısa gelin başı saç modellerine yer vermektedir. Gelinbaşı saç modeli olarak genelde uzun abiye topuz tarzında modeller düşünülür. Ama her gelin adayının saçları uzun olmayabilir. Kısa saçlı bir gelinseniz ve postiş, çıtçıt gibi aksesuarlar kullanmadan kısa kesim saç modelinizle gelinbaşı düşünüyorsanız aslında fazla düşünmenize gerek yok. Bir takım gelinbaşı saç aksesuarları ile birlikte son derece şık gelinsaçı modellerine kavuşabilirsiniz. Fazla abartılı saç modellerinden hoşlanmıyorsanız sade ve şık kısa saç gelinbaşı saç modellerimize foto galerimzden ulaşabilirsiniz.

Kısa Saçlı Gelinlere Özel Gelinbaşı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelinlerimize özel gelin ayakkabı modelleri burada kızlar

Gelinlerimize özel gelin ayakkabı modelleri burada kızlar

gelin ayakkabı modelleri az topuklu gelin ayakkabıları az topuklu gelin ayakkabısı Gelin ayakkabısı deyip geçmeyin lütfen! Genelde küçük bir ayrıntı gibi gözükse de düğün gecenizde, yüzünüzdeki mutlu gülücükleri doğrudan etkileyecektir. Ayakkabınızı seçerken, bütün gece ayakta olacağınızı ve muhtemelen dans edeceğinizi düşünerek seçiniz. Bizim önerimiz son derece rahat ve az topuklu bir...
  2. Özel gününüze en özel gelinbaşı modelleri

Özel gününüze en özel gelinbaşı modelleri

Hayatınızın en özel gün ve gecesinde tüm bakışların üzerinizde olacağını düşünerekten sizler için en özel ve güzel gelinbaşı saç modellerini paylaşmak istiyorum
  3. Gelinlere Özel 2012 Saç Modelleri

Gelinlere Özel 2012 Saç Modelleri

Gelinlere Özel Saç Modelleri Gelinlere Özel 2012 Saç Modelleri 2012 yılında dünya evine girecek olan Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, yılın son modası olan gelin saçı modellerini, bu sayfamızda bir araya getiriyoruz Melek'ler.
  4. Yepyeni Gelinbaşı Modelleri Arayanlara Özel

Yepyeni Gelinbaşı Modelleri Arayanlara Özel

Bu konu 2013 gelin başı saç modelleri ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Bir genç kızın hayatının en özel ve mutlu günü olan evlendiği gün çok önemlidir. Bununla ilgili hakırlıklar aylar öncesinden başlar. Tatlı bir telaş ve heyecan ile giyeceği gelinlik modelinden gelin başına kadar tüm ayrıntılar en ince şekilde düşünülüp araştırılır. Her gelin adayı kusursuz gelin olmak adına yoğun bir...
  5. Kır Gelinleri İçin Çiçekli Gelinbaşı Modelleri

Kır Gelinleri İçin Çiçekli Gelinbaşı Modelleri

Malum ilkbahar aylarını yaşıyoruz ve hatta bazı yerler de yaz mevsimi bile kendini hissettirmeye başladı... Özel günlerin ençok kutlandığı bahar ve yaz mevsimin de gelin olacak birçok gelin adayının son yıllar da tercihi kır düğünleri oluyor. Kır düğünü düşünen gelin adayları için bu konumuz da çiçekli saç modelleri hakkın da bilgelere yer veriyoruz. Konsepte tamamen uygun olan çiçekli...

Sayfayı Paylaş