gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kısa Soğuk Espriler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kısa Soğuk Espriler arıyorum bana soğuk espiriler yazarmısınız ha bu arada evet kısa olsun istiyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kısa Soğuk Espriler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eSPRiLeR

eSPRiLeR

Şansızlığa bak ! Elektriği Edison buldu ama faturalarını biz ödüyoruz. Sana birtane vururdum ama ! Dua et hayvanları koruma derneğindeyim. -Yüksek okul mezunuyum. -Yaaa hangi Yüksek Okul ? -Ali Paşa İlkokulu. -Hani Yüksekokuldu ? -Evet Yüksekokul ! Tam 6 katlı !! Yangın dolabını açmışlar ne olmuş ? Yang çok kızmış !!!!! Senin koluna rüzgar işlemez. -Neden ? -Saatinde Yel-Kovan var o...
  2. Soğuk Espriler...

Soğuk Espriler...

soğuk hava esprileri hava ile ilgili espriler Avrupadan gelen soğuk hava dalgası, ülkemizi etkisi altına aldı.. Yok abi, Avrupa bizi sevmiyor işte, kabul edelim artık!.. Uzun lafın kısası : U.L. Oyunu ayakta alkışladım, oturacak yer yoktu... Cinayet masası, idam sehpası, elektrikli sandalye, ölüm döşeği... Bu ev pek tekin değil hanım.. Yürü gidelim... Zencinin biri denize düşerse ne olur?...
  3. Kısa espriler

Kısa espriler

kısa espriler komik kısa espriler komik espiriler Adamın biri hindistanda yürüyomuş.Kafasına BUDA heykeli düşmüş ne demiş? -Başıma buda mı gelecekti? -Adamın biri bilgisayarın başında sabahlamış, sabah hasta olmuş niye? Çünkü Windows açıkmış. -bagırsak kurtları bagırsakta yaşar bagırmasakta -sakla samanı yastık yaparsın -edison elektirigi bulmamış olsaydı televizyonu mum ışıgında...
  4. en Soğuk Espriler kısa 2012

en Soğuk Espriler kısa 2012

en Soğuk Espriler kısa Soğuk Espriler 2012 Evet Melek'ler günün stresini atmak için biraz gülelim istedim ve sizlere kısa olan soğuk komik espirileri sunmaya karar verdim. Haydi bakalım gülmek isteyenler buraya gelsin Melek'ler! :D:D Bu dünya yuvarlaksa, bazıları köşeyi nasıl dönüyor? Fark edilmek istiyorsan, sarIMsak ye Deli sormuş deliye aşk nedir diye deli gülmüş deliye ben niye...
  5. Yeni Soğuk Bilmeceler kısa

Yeni Soğuk Bilmeceler kısa

Soğuk Bilmeceler kısa Soğuk Bilmeceler facebook Merhaba Melek'ler, sizler için ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz için bu yazımızda yeni soğuk ve kısa oaln bilmeceleri paylaşıma açıyoruz :) Hademeler ne diyemez ? HA Hangi Yıldız gece ve gündüz görülür ? Film Yıldızı Hiçbirzaman ters çeviremeyeceğimiz şey nedir ? TOP Bir kadın mutfağa girmiş ama hiçbirşey düşünememiş neden ?? Çünkü...

Sayfayı Paylaş