gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kısa süren adet kanaması hakkında sorularım var

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar adetim 2 günde bitiyor. Düzenide yok denilebilir. Bu düzensizliğin ve reglin yani adetin kısa sürmesinin ne gibi sonuçları yada sebebi olabilir.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kısa süren adet kanamaları nedenleri ve zararları hakkında bilgiler için BURAYA TIKLAYIN ve aradığınız bilgilere ulaşın.
    Sağlıklı günler dileriz...
    Meleklermekani.com

Kısa süren adet kanaması hakkında sorularım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kahverengi adet kanaması....

kahverengi adet kanaması....

kahverengi adet kanaması adet kanamasının kahverengi olması kanaması kanamam kanama selam kızlar...ben 27 eylülde adet görmüştüm...17 ekimde kahverengi lekelenmem oldu 2 gün ve bitti..şimdide 24 ekimde yani 2 gün erken adet gördüm fakat hiç bi adet belirtisi yaşamadım...adet kanım normalinden az ve kahverengi geliyo...bu konuda bi bilginiz varmı ilk defa bu renkte bi adet görüyorum..yarın...
  2. Uzun süren adet kanaması hakkında sorularımı cevaplar mısınız

Uzun süren adet kanaması hakkında sorularımı cevaplar mısınız

Kızlar benim adetim çok uzun sürüyor, yaklaşık 8-10 gün kadar, bu durumu arkadaşlara sorduğumda ise yumurtalarımın kaliteli olduğunu söylüyor böyle bir durum var mı ? Yani bu uzun sürme durumuna takmalı mıyım ? Bir hastalık vs olabilir mi arkadaşlarım bu ?
  3. Kısa süren adet kanamaları ve az kanamalı adet nedenleri nelerdir buyrun öğrenelim.

Kısa süren adet kanamaları ve az kanamalı adet nedenleri nelerdir buyrun öğrenelim.

kısa süren adet az kanamalı adet kısa süren adet neden olur az kanamalı veya kısa süreli adet görme az kanamalı adet görme nedenleri nelerdir buyrun bu yazımızda öğrenelim arkadaşlarım. Belirli bir yaşa gelmiş her genç kız, adet (regl) kanaması görür ta ki yine belirli bir yaşa gelipte menopaz dönemine girene kadar, her ay belirli zamanlarda adet kanaması görür. Adet düzensiliğini saymasak...
  4. Hamilelik Belirtileri Adet Kanaması hakkında bilgiler burada melekler

Hamilelik Belirtileri Adet Kanaması hakkında bilgiler burada melekler

Hamilelikte Adet Kanaması Gebelik Belirtileri Adet Kanaması Daha önce siz sevgili melek'lerimize ve bizi ziyaret eden sevgili misafirlerimiz, HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ. Şimdi ise bu yazımızda gebelik belirtileri adet kanaması...
  5. Kahverengi Adet Kanaması Hakkın da Bilgiler

Kahverengi Adet Kanaması Hakkın da Bilgiler

bu konu kahverengi adet kanaması hakkında genel bilgilere yer vermektedir. Bazı bayanlar da adet dönemin de oluşan kahverengi adet kanaması hakkın da bilgi sahibi olmak isteyen üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için gerekli bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Kahverengi Adet kanaması üreme çağındaki her kadında sıkça ortaya çıkan bir sorun olabiliyor.Ayrıca adetten önce kahverengi leke gelmesi,...

Sayfayı Paylaş