gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kısa tutum ve yatırım haftası şiirleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

tutum ve yatırım haftası şiirler ile şiirlerini arıyorum. Tutumlulukla ilgili yazılar lazım sağolun.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Aradığınız tüm bilgileri BURADAN bulabilirsiniz :)

kısa tutum ve yatırım haftası şiirleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası

Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası

İnsanların parasını, malını eşyalarını, zamanını ve sağlığını gerektirdiği gibi korumak ve kullanmasına tutumlu olmak denir. Tutumluluk hiçbir zaman cimrilik demek değildir. Tutumlu insan eşyasını, malını düzenli ve temiz kullanır. Zamanını boşuna harcamaz. Kendisine ve çevresine yararlı işlerle geçirir gününü. Böylece kötü alışkanlıklardan da kurtulur. Mutlu ve güvenli olur. İnsanlara...
  2. kadınlar ve yatırım

kadınlar ve yatırım

Bu yazıyı okuyunca araştırma yapanlara hak verdim.Bence yapılan araştırmaların sonucu çok doğru çıkmış.Çünkü gerçektende kadın elinde tutmasını biliyor kocayı da parayı da:D:DBence öle:seker: MasterCard tarafından Ocak 2009'da gerçekleştirilen MasterIndex Araştırması harcama ve tasarruf eğilimlerinde kadın ve erkeğin farklı bakış açılarını gösterdi. MasterCard'tan yapılan yazılı açıklamaya...
  3. yerli malı haftası şiirleri kısa lütfen

yerli malı haftası şiirleri kısa lütfen

lütfen oğlum için kullanabileceğimiz yerli malı şiirleri haftasına özel kısa şiirler veya yazılar verir misiniz teşekkür ediyorum. herkese selamlar.
  4. Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası ile ilgili Atasözleri

Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası ile ilgili Atasözleri

Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası ile ilgili Atasözleri yerli malı haftası ile ilgili atasözleri arıyorum kısa olursa sevineceğim. Sağolun.
  5. Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası İle İlgili Yazı ve Şiirler Burada

Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası İle İlgili Yazı ve Şiirler Burada

tutum yatırım türk malları haftası belirli günler ve haftalar yazılar şiirler ile ilgili bilgiler burada melekler. Her yıl 12-18 Aralık tarihleri arasında Belirli Günler ve Haftalar kapsamında Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası kutlanır melekler :) Okul yıllarınızdan hatırlarsınız. O hafta içinde yerli malları kullanmanın önemi, tutumluluk nedir, nasıl tutumlu olunur gibi konularda...

Sayfayı Paylaş