gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Kısa ve ilginç kazak modeli

Konu, 'Örgü Kazak, süveter Modelleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

ilginc kazak modelleri ilginc kazaklar [​IMG]

Kısa ve ilginç kazak modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlginç bir kazak modeli yapılışıyla...

İlginç bir kazak modeli yapılışıyla...

ilginç kazak örnekleri kazak modeli ilginc modelleri ilginc kazaklar koldan başlanan ÖRGÜMÜZÜ BİR KOLDAN BAŞLAYIP DİĞER KOLDA BİTİRECEĞİZ 3,5 NOLU ŞİŞİMİZE 65 İLMEK ATALIM VE 30CM 1/1 LASTİK ÖRELİMSONRASINDA İSE ÖRGÜMÜZÜN HER 2 YANINDAN 12ŞER İLMEĞİMİZİ KAPATALIM VE 41 İLMEĞİMİZİ 8 NOLU ŞİŞE ALAIM DEVAMINDA HER SIRA BAŞINDA VE HER 2 TARAFTAN1ER İLMEK ARTTIRARAK TEKRAR 65 İLMEĞİ ELDE...
  2. Erkek kazak modeli ve yapımı

Erkek kazak modeli ve yapımı

kazak kolu yapımı erkek süveter yapılışı erkek süveter yapımı kazak kol yaka modelleri Arka : Örgü şişine 130(134) ilmek atarak. 11 sıra çift lastik örün. 12. sırada çift lastik örün. aynı zamanda eşit aralıklarla 10 adet ilmek arttırırı. 13. sırada verilen motif şemasını takip ederek, şemanın 3-6(1-6) ilmeklerini 1 kez. 1-6 ilmeklerini 1 kez, 1-28 ilmeklerini 4 kez tekrarlayarak uygulayın....
  3. 2010 kazak ve hırka modelleri

2010 kazak ve hırka modelleri

hırka modelleri 2010 2010 hırka modelleri erkek kazak erkek malum sonbahar geldi kışda önümüzde artık yavaş yavaş kışlıklar dolaplardaki yerini almaya başlayacak..bi kaçda yeni bişey alayım diyen melişlerimize de bi kaç model sunmak istedik... umarım beğenirsiniz...
  4. Uzun Kazak Modeli ve Yapılışı

Uzun Kazak Modeli ve Yapılışı

Sizlere son derece şık ve kullanışlı yapılışı bir o kadar pratik bayan kazak modelini ve modelimizin açıklamalı yapılışını sunuyorum.Örgü işine meraklı ve hamarat hanımlara kolaylıklar dilerim. Ön ve Arka 6 numara şiş ile koldan 28 ilmek başlayın. 6 sıra lastik örün. Bir kenarda her üç sırada bir, diğer kenarda her üç sırada iki ilmek arttırın. Bu şekilde 25cm.örün. 2 ilmek arttırdığınız...
  5. Boğazlı Kazak Modeli ve Yapılışı

Boğazlı Kazak Modeli ve Yapılışı

Ne yalan diyeyim ben şahsen boğazlı kazak giyemiyorum yani böyle sanki birileri boğazımı sıkıyor hissini veriyor bana ama eğer sizler soğuk bir memlekette oturuyorsanız ve boğazlı kazak modellerinide rahatlıkla giyebiliyorsanız sizlere şık bir boğazlı kazak örneğini ve yapılışını sunuyorum. Malzemeler: 8 ve 6 numara normal şiş, 65 numara 40cm uzunluğunda yuvarlak şiş(yaka için),zevkinize göre...

Sayfayı Paylaş