gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kışın da güneş gözlüğü takın

Konu, 'Hastalıklar ve Tedavileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

daks gözlük daks güneş gözlükleri güneş gözlüğü kış gözlüğü fiyatları Gözü, ultraviyole ışınlarından koruyan güneş gözlüğünü sonbahar ve kış aylarında da kullanmalısınız. Çünkü bu zararlı ışınlar, göz merceğinin katarakt olmasına ve retina tabakasının zarar görmesine neden oluyor. Memorial Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Mustafa Temel, "Ayrıca, kornea denilen şeffaf tabakada yüzeysel hasarlar oluşabilir. Bu nedenle sadece yaz mevsiminde değil, sonbahar ve kış aylarında da güneş gözlüğü kullanılmalıdır" diyor. Güneş gözlüğünün mutlaka 'ultraviyole ışığını engelleyici' özelliğinin bulunması gerektiğini vurgulayan Temel, güneş gözlüğü alırken dikkat edilmesi gereken özellikleri şöyle sıraladı: "Camın renginden ziyade, ultraviyole ışığını engelleyip engellemediği önemli. Gözlükler, kaliteli ve belgeli olmalı. Polarize camlar bu konuda son derece başarılı camlardır."

2. gulsah84

gulsah84 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylasım ıcın saolun

3. mehtap bulut

mehtap bulut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilgileriniz için teşekkürler yalnız bir sorum olacaktı bilgilendirirseniz sevirinirim. geçenlerde güneş gözlüğü aldım ve güneş gözlüğü alınacağında bir çok özellikten bahsediyorlar polarizenin dışında fakat şu an hatırlayamıyorum bu kadar farklı özellikler illaki gerekli midir?

4. ayla

ayla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşim için teşejkjkurler gerejkli bilgiler paylaşio

5. perry

perry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hmm iyimiş - ben kullanıyorum zaten de insanların garip bakışlarına maruz kaldığım oluyor

6. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık

Kışın da güneş gözlüğü takın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lacoste erkek güneş gözlükleri

Lacoste erkek güneş gözlükleri

erkek gözlük markaları erkek güneş gözlükleri lacoste güneş gözlükleri lacoste gözlüğü en güzel Lacoste erkek güneş gözlükleri İster yaz mevsiminin göz kamaştıran güneş ışınlarına karşı, isterseniz kış soğuklarında kar beyazından gözlerinizi korumak için kullanabileceğiniz biribirinden şık Lacoste güneş gözlükleri Birbirinden farklı çerçeve ve cam rengi seçenekleri ile aradığınız güneş...
  2. 2010 Versace Güneş Gözlükleri

2010 Versace Güneş Gözlükleri

versace gözlük versace güneş gözlükleri güneş gözlükleri 2010 gözlüğü gözlük 2010 Yaz aylarının vazgeçilmezi.Daha doğrusu gözlerin vazgeçilmezi gözlükler hemen hemen herkes de vardır.Güneş gözlüğü olmayan var mı bilmiyorum ama benim toplam da 4 tane güneş gözlüğüm var:DBiraz az sanki değil mi?:DGüneş gözlüğü olmayan meleklerim; Versace 2010 güneş gözlükleri şimdiden satışa sunuldu.Bu yıl da...
  3. Bebek güneş gözlükleri

Bebek güneş gözlükleri

çocuk güneş gözlükleri bebekler için güneş gözlükleri, çeşitleri, modelleri hepsi burada arkadaşlar Minik bebeklerimizi güneşten korumak gerektiğini her anne bilirr. İşte onlara özel birbirinden şık ve güzel güneş gözlükleri
  4. 2011 Mexx Güneş Gözlükleri

2011 Mexx Güneş Gözlükleri

mexx güneş gözlüğü mexx gözlük güneş gözlükleri mexx, gözlük, güneş gözlükleri, 2011 modası, modelleri burada arkadaşlar. Güneş gözlüğü alacaksanız şayet, Mexx gözlük modellerinide incelemenizi öneririz Melek'ler:) Çünkü hepsi birbirinden şık güneş gözlükleri ahanda burada :)
  5. 2012 Güneş Gözlükleri

2012 Güneş Gözlükleri

2012 Güneş Gözlükleri modelleri istiyorum sizden kızlar lütfen bana yeni model güneş gözlüklerinin resimlerini aktarın.

Sayfayı Paylaş