Kız Çocuğu Abiye Modelleri | Melekler Mekanı FORUM - 25 Eylül 2016

Kız Çocuğu Abiye Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    kız çocugu abiye modelleri en moda renkler uzun boydan gece elbiselerini buradan bulabilirsiniz
    Küçük hanımlar tamda büyüme çağına geldimi hiçbirşey beğenmezler. Sizin aldıklarınız yerine kendilerinden birşeyler katıp ben böyle istiyordum diyebilirler. Onlar için bizler birbirinden güzel elbiseler, gelinlikler, ayakkabılar beğeniriz fakat onların akıllarındakini bazen tutturamayabiliriz. Bu çok bilmiş küçük hanımlara bizde birbirinden güzel elbiseler beğendik.

Bakalım bu sefer beğenecekler mi ?

Kız Çocuğu Abiye Modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kız Çocuklarına Pembe Abiye Modelleri - 2010

pembe abiye modelleri 2010 kız çocuklarına abiye bulmak zordur işte tüm çocukların beğenebileceği harika abiyeler
  2. Kız çocuklarına abiye saç modelleri burada!

Bu konu; kız çocuklarına abiye saç modelleri hakkında bilgi vermektedir. Biz kadınlar yaşımız ne olursa olsun süslenmeyi ve güzel olmayı severiz. Bakın küçük bir bebek bile pırıltılı ayakkabıyı tutuyor ve ileride nasıl bir kokoş olacağının sinyallerini veriyor :D:D Kız çocukları içinde birbirinden güzel abiye kıyafetleri tasarlanmış ve bu kız çocuğu abiye modellerine uygun saç modellerini...
  3. 2014 Kız Çocuklarına Prenses Abiye Modelleri

küçük kızlar için abiye modelleri, çocuklar için abiye modelleri, kız çocuk abiye modelleri Benim şu an daha ikibuçuk yaşında kızım var ve ben ne yaparsam ne giyersem giyeyim beni taklit etme yoluna girmiş. Topuklu ayakkabılarımı, makyaj malzemelerimi ve takılarımı v.s gibi şeyleri çoğu zamankendide kullanmak istiyor. Bu gösteriyor ki biz bayanlar daha küçük yaşlardan itibaren süsümüze...
  4. 6-12 Yaş Kız Çocuk Abiye Modelleri

12 yaş abiye modelleri, 6 yaş abiye modelleri, kız çocuk abiye modelleri Kız çocukları daha küçük yaşlardan itibaren giyime, süse aksesuara pek bir düşkün oluyorlar. Özellikle prenses ve peri kızı kıyafetlerini çok sevdiklerini ben bizzat kendi kızımdan dolayı gayet iyi biliyorum:D:D 6-12 yaş kız çocuklarına özel olarak tasarlanan ve özel günler için çok şık ve farklı bir giyim seçimi olacak...
  5. 5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

Kız çocuklarının kıyafetlerinden aksesuarlarına kadar herbirşeyleri oldukça şirin, kokoş ve renkli oluyor. Kız çocuğu olanlar benim gibi daha iyi bilir ki minik prensesler daha küçük yaşlardan itibaren özellikle abiye modellerinin yanısına yetişkin süslü kıyafetlere çok meraklı oluyorlar. Bu konuyu açarken düşünüyorum da eğer şu an benim kızım da yanım da olsaydı birazdan sizler için...

Sayfayı Paylaş