gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızıl saçlar için makyaj

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar saçlarımı yeni kızıl renge boyattım ilk kez bu rengi deniyorum yakıştığını söylüyorlar ama ben makyaj konusunda ne yazık ki bilinçsizim çünkü kızıl saçlılara hangi renk makyaj yakışır bilmiyorum lütfen bana bu konuda yardımcı olurmusunuz beni daha çok çekici yapacak ve kızıl saç rengimle uyum sağlayacak makyaj nasıl olmalı?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Kızıl saç rengi bana göre oldukça marjinal ve iddialı bir saçtır. Saç rengi olarak çok çabuk aktığı için öncelikle bakımına ayrı bir özen göstermeniz gerekiyor. Eğer saçlarınıza iyi bir bakım yaptığınız zaman kızıl saçlarınız her zaman çekici bir şekilde parlayacak ve canlı görünecektir. Kızıl saçlılar için makyaj ve makyaj renklerine gelince;
    özellikle koyu renk ve dumanlı göz makyajından kaçının saç rengi çarpıcı olduğu için ona uygun far tonlar seçilmeli özellikle bej tonları beyaz tenli olduğu için bakır tonları altın sarısı kahve tonları ve yeşil far tonları çok hoş olucaktır.gündüz makyajı için bu renklerin pastel olanlarını gece ise ışıltılı olanları kullanılabilinir. Pembe tonları ve şeftali tonları allıkta ve rujda kızıl saçlılara çok yakışır.Bayanların vazgeçilmezi kırmızı ruj sürmek isterseniz.turuncuya veya kiremite kaçan bir kırmızı ruj tercih edin.

kızıl saçlar için makyaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızıl Saç Sizin İçin Uygunmu?

Kızıl Saç Sizin İçin Uygunmu?

Saçınızı kızıl renge boyatmak istiyor fakat yakışıp yakışmayacağı konusunda tereddütleriniz varsa bu yazımızı okumanızda fayda var kızlar :tik: Aşağıdakilerden en az ikisi size uyuyorsa, saçlarınızı kızıl renge boyatmak iyi bir fikir olabilir. Cilt renginiz pembe tonlarını barındırıyorsa... Saçlarını kırmızı yapmak isteyen pek çok kadın için kırmızının doğru tonunu bulmak mümkün, ama...
  2. Kızıllara Makyaj Tüyoları

Kızıllara Makyaj Tüyoları

Kızıllara makyaj, kızıllara makyaj tüyoları, kızıllar nasıl makyaj yapmalıdır konulrı hakkında detaylı bilgi. Her türlü saç ve cilt rengine göre farklı makyaj yapılıyor melekler. Kızıllar için bakalım nasıl makyajlar tercih ediliyor. Çevremizde kızıl saçlarla doğan fazla insan yok. Öyle ki Amerika'nın bile neredeyse yalnızca yüzde 2'si kızıl saçlı! Ancak kuaför salonlarındaki son...
  3. Kızıl saç makyajı

Kızıl saç makyajı

kızıl saça makyaj kızıl saç makyajı kızıl saç makyajı, teknikleri, bilgileri ve dahası burada arkadaşlar. Esmer makyajı ve sarışın makyajı bilgilerinden sonra, kızıl Melek'lerimizi de unutsak olmaz diyor ve kızıllar için makyaj önerilerini sunuyoruz :) Çarpıcı gözler için Cezbedici kızıl saçlarınız o kadar dikkat çekiyor ki, gözlerde boz kahve gibi daha doğal renkler kullanmak sizin için...
  4. 2012 Kızıl Saç Modelleri

2012 Kızıl Saç Modelleri

kızıl saç kızıl saç renkleri kızıl saç boyaları kızıl saç modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Kızıl Saç modellerini Seven meleklerimiz bu yazımıza tam da sizlere göre. Kadını en güzel gösteren biri de saçlarımızdır. Saçalarımız ne kadar bakımlı ne kadar parlak olursa yüzümüzde okadar güzel görünür melekler :) Saçlarınızı kızıla boyamadan önce önerilerimize göz atın: Dikkat...
  5. Kızıl Saçlılar İçin Saç Modelleri, Renkleri 2014

Kızıl Saçlılar İçin Saç Modelleri, Renkleri 2014

kızıl saçlılar için saç modelleri, kızıl saç modelleri, saç modelleri 2014 Sevgili melekler, hayli iddialı bir saç rengi olan kızıl saç rengi aslına bakarsanız her tene uyar. Ama doğal kızıllara baktığımızda açık renk tenli ve renkli gözlülerin çilleriyle gayet uyumlu harika kızıl saçlara sahip olduğunu da görürüz. İster çarpıcı bir kızıl ister daha doğal bir kızıl, her ton kızıl saçla...

Sayfayı Paylaş