kızıl saçlar için makyaj

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
kızıl saçlar için makyaj
selam hanımlar saçlarımı yeni kızıl renge boyattım ilk kez bu rengi deniyorum yakıştığını söylüyorlar ama ben makyaj konusunda ne yazık ki bilinçsizim çünkü kızıl saçlılara hangi renk makyaj yakışır bilmiyorum lütfen bana bu konuda yardımcı olurmusunuz beni daha çok çekici yapacak ve kızıl saç rengimle uyum sağlayacak makyaj nasıl olmalı?

Kızıl saç rengi bana göre oldukça marjinal ve iddialı bir saçtır. Saç rengi olarak çok çabuk aktığı için öncelikle bakımına ayrı bir özen göstermeniz gerekiyor. Eğer saçlarınıza iyi bir bakım yaptığınız zaman kızıl saçlarınız her zaman çekici bir şekilde parlayacak ve canlı görünecektir. Kızıl saçlılar için makyaj ve makyaj renklerine gelince;

özellikle koyu renk ve dumanlı göz makyajından kaçının saç rengi çarpıcı olduğu için ona uygun far tonlar seçilmeli özellikle bej tonları beyaz tenli olduğu için bakır tonları altın sarısı kahve tonları ve yeşil far tonları çok hoş olucaktır.gündüz makyajı için bu renklerin pastel olanlarını gece ise ışıltılı olanları kullanılabilinir. Pembe tonları ve şeftali tonları allıkta ve rujda kızıl saçlılara çok yakışır.Bayanların vazgeçilmezi kırmızı ruj sürmek isterseniz.turuncuya veya kiremite kaçan bir kırmızı ruj tercih edin.

Geri