gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızım 1 yaşında göz doktoruna mı çocuk doktoruna mı götürmeliyim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba melekler kızım 1 yaşına girdi göz muaynesi yaptırmak istyorum normal bi göz dr una sıra aldım çoçuk dr unamı almam gerekirdi?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Bebeğiniz artık yaşını doldurduğu için göz doktoruna götürmeniz doğru bir karar olacaktır..Sağlıklı günler..

kızım 1 yaşında göz doktoruna mı çocuk doktoruna mı götürmeliyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doktorlar

Doktorlar

Doktorlar İlk bakışta gayet sıradan gözüken ve içimizden birini izliyormuşuz gibi hissettiren genç doktor Ela ve onunla aynı zamanda , Türkiye'nin en ünlü ve en iyi hastanesinde eğitime başlayan bir grup genç cerrahın hikayesi. Ancak kahramanlarımızı tanıdıkça ve onların renkli , bir o kadar sıradışı hayatlarına tanık oldukça hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlarız.Hayatın...
  2. 1 doktora 653 hasta

1 doktora 653 hasta

Türkiye’de modern anlamda tıp eğitiminin başlamasının 181’inci yıldönümü, bugün çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Ancak Tıp Bayramı öncesinde yapılan araştırma, Türkiye’deki sağlık sistemini gözler önüne serdi. Türk Sağlık-Sen’in araştırma sonuçları şöyle: - Türkiye’de yaklaşık 108 bin doktor görev yapıyor. Bu doktorlardan 24 bin 43’ü uzman, 37 bin 614’ü pratisyen olmak üzere 61 bin 657...
  3. doktor

doktor

Anne yahut alim bir kimise, Hastanın yanına doktor girmesi onun iyileşmesine, sağlıklı birinin yanına girmesi hastalanmaya, Doktor, insan karakterinde saklı bulunan ve nefsin derinliklerinde bastırılan olumsuz özellik ve eğilimlerin ortaya çıkmasına, Dokktor oldUğun görmek ilim ehli yahut yönetici olmaya, Doktor bazen insanı rkasından çekiştiren birine, öğütleri etkili olan vaize, çöplüğe, kan...
  4. Doktor, Çocuğum Cok Yaramaz!...

Doktor, Çocuğum Cok Yaramaz!...

Çocuğa hangi davranışlarının iyi, hangi davranışları yapmaması gerektiğini öğretmek ebeveynlerin görevidir. Bunların çocuğa öğretilmesi aslında sanıldığı kadar zor değildir, ancak biraz sabır gerektirir. Özellikle küçük çocukların öğrenmesi zaman aldığından,hatalı bir davranışı değiştirmek genellikle birkaç haftalık bir çalışmayı gerektirir. Bunun için acele edip hemen ümitsizliğe...
  5. Doktor Mustafa Eraslan Kimdir bilen var mı

Doktor Mustafa Eraslan Kimdir bilen var mı

bizim iş yerinde ki arkadaşlardan duydum Doktor Mustafa Eraslan diye bir dr varmış çok övüyorlar acaba Doktor Mustafa Eraslan Kimdir bilen var mı bana da yazsın ya:S

Sayfayı Paylaş