kizim cok alinganlasti teyzeleri:(

Bu anlattiklarini bir yerden hatirliyorum,bizim komsumuzun kizi ana okuluna giderken aynen boyleydi,simdi ise cok basarili ve bu donemi atlatti.Sanirim gelip gecici bir donem,yinede cocugum olmadigi icin ne zaman gecer,yada gecer mi bilmiyorum.Sadece anlattiklarin cok tanidik oldugu icin yazdim.

ins gecici bir donemdir canm,,,yazdgin icin cok tskler inanin cok mutlu oldum hepinizin yorumlarina,,,

hımm ben bir anne değilim ama bi kız olarak söyliym :DD: bence burcundanda kaynaklanıyo olabilir yada yeni bi melek yetisiyo :) insanları cok seviyo daha tam tanımadığı icin.kimsenin alınıp kırılmasına yada tek kalmayı istemiyo simdiden baslamıs insallah ömrü boyunca yanında yaslanacağı bi arkadası olur kardeşi olur ve hic yanlız kalmaz kötü insanlardan zarar görmez :)

benim oğlışumda 3 yaşında o bile alıngan bişi söyeleyemiyoruz bütün annelere sabırr:))

ahhh cnm ya 2 kız annesiyim bende buyuk buyudu teyzesi aynı dönemi şi,mdi küçükle yaşıyoruz aynılarını hemde ama tecrübeli olduğumdan bu dönemin geçeceğini vede çok rahatlıyacağımı billiyorum hiç üzülme kafana takma inan bana geçici bir dönem okul hayatı başlayınca azalır hatta 2 . 3 . sınıfta kalmaz :D:D allah yardımcın olsun cnm :D

Geri