gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızıma emziği nasıl bıraktıracam

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar kızım 24 aylık ve doğduğundan beri yalancı emzik kullanıyor artık emzik ve kızım sanki bir bütün ve emziği ağzından hiç düşürmüyor. Oysa ben artık kızımın emziği bırakmasını istiyorum ilerde diş yapısını bozmasından korkuyorum ama emziği bırakmayı şurda bırakın ağzından hiç düşürmüyor ve o olmadan hayatta uyumuyor. nasıl bıraktıracam bu emziği lütfen bana yartımcı olun fikir verin

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    ayy aynı dert bizdede var:D:D bizim kızda 21 aylık ve emziğine aşık diyebilirim bende bırakma zamanı geldiğin de nasıl bıraktıracaz çok merak ediyorum ilk kez bir çocuğum böyle yalancı emzik kullandı bende bıraktırma konusunda o yüzden tecrübesizim varsa bu konuda tecrübeli anneler fikirlerini merakla bekliyorum:)

kızıma emziği nasıl bıraktıracam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emzik

Emzik

Boş söz, tatsız laf, dedikodu, söylenti, sinirlendirici haberdir. Ama emzik bebeğin ağzında ise hayırlı haberdir.Düste emzik görmek, kendini begenmis kimseler-le tanisip onlarin bu haline üzüleceginize, çocugunuzun emzik em-digini görmek, yakinda bir çocugunuzun daha olacagina, bekar iseniz bir genç kizla tanisarak evleneceginize delalet eder.
  2. Emzik ve Biberon Temizliği Nasıl Olmalı?

Emzik ve Biberon Temizliği Nasıl Olmalı?

biberon, emzik, temizliği, nasıl olmalı, dikkat edilmesi gereken noktalar, ile ilgili bilgiler burada melekler Biberonun içindeki süt kalıntıları zamanla bakteri üretir ve bu bakteriler hızla çoğalır. Bakteriler biberondan vücuda girip kana karışabilir. Biberon, emzik gibi ürünleri suda kaynatıp mikroplardan kurtarabilirsiniz. Sevgili melekler, Bebeklerimizi büyütürken en çok dikkat...
  3. oğluma emziği nasıl bıraktırabilirim?

oğluma emziği nasıl bıraktırabilirim?

20aylik oglumu bgun babasi doktora goturdu kontrolu wardi. doktor oglumun agznda emzik gorunce kizmis wermeyin die disleri yamuk cikarmis..simdi uykusu geldi agliyo wermedim emzigi dye ne yapmalyim yawas yawasmi uzaklastirmalym biandami braktirmalyim anlamadm ltfn yardm edn..
  4. Bebeğimi emzikten nasıl kesebilirim?

Bebeğimi emzikten nasıl kesebilirim?

bebekleri emzikten nasıl kesmeli,bebeğim emziği bırakmıyor,bebekleri emzikten kesmenin yolları,bebeğe emziği bıraktırmanın yolları hakkında bilgiler Bebeklerde ani bebek ölümlerini engellemeye yardımcı olmada emzik faydalı olmakla birlikte, 1 yaşını geçmiş çocuklara emzik verilmesi tavsiye edilmemektedir. Emzik kullanmak bebeklerde sakinleştirici ve uykuya geçmeyi kolaylaştırıcı bir etki...

Sayfayı Paylaş