gebe
  1. shemizu

shemizu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kızıma isim buldum sizce nasıl?

Konu, 'Bebek İsimleri Anlamları' kısmında shemizu tarafından paylaşıldı.

bebek isimleri 2011 bebeğimin ismini ne koymalıyım kızıma isim 2011 Kızıma sahra nil ismini vermeyi düşünüyorum arkadaşlar sizce nasıl yorumlarınızı bekliyorum
    sahra:dünyanın en büyük sıcak çölü
    nil:dünyanın en büyük havzaya sahip nehri

en güzelide mısırda nilin sahradan geçmesi. Kavuşması .o sıcak toprakları serinletmesi

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    bence çok güzel canım allah analı babalı büyütsün inşallah

3. özlem demet

özlem demet Forum Okuru

cnm güzel isim bulmuşun kulağa çok hoş geliyor. benimde bebişim olacak ismide ecrin .

4. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    sahra cok güzel bi isim

Kızıma isim buldum sizce nasıl? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bunun başlığını siz bulun...

Bunun başlığını siz bulun...

Ilık rüzgarla gelen bir müzik sesiyle dalıverdim uzaklara; "Aşık olmak günahsa ben bir günahkarım, pişman değilim tanrım…" diyordu yumuşak bir ses… bir sızı saplandı ilk önce kalbime… sensizlik yüreğimi yakıyordu, sana hasrettim… sarı kurumuş yapraklar arasında yürürken rüzgarın yüzüme vurmasıyla kokunu duydum sanki… yalnızdım… mutsuzdum, sen yoktun… ebediyen gitmiştin… Şimdi yanımda...
  2. Size Yakışan Rengi Bulun

Size Yakışan Rengi Bulun

kendine yakışan saç rengini bulma saç rengi analizi renk analizi ücretsiz Cilt tonuna bakarak renk analizi yapmak 1930’lara dayanan bir sistemdir. Almanya’da o yıllarda yaşayan İtten adında bir resim öğretmeni görüyor ki, atölyede açlışan öğrenciler hep kendilerine yakışan renkleri tuallerine yansıtıyorlar, bunu üzerine bay itten şöyle bir sonuca varıyor, her insane her renk yakışmaz ve...
  3. kızıma isim arıyorum:)

kızıma isim arıyorum:)

kızıma isim arıyorum 2011 Arkadaşlar 5.5 aylık hamileyim ve kızım olucak. Allah olmayan herkese nasip etsin. Çok güzel bir duygu:) kızıma isim arıyorum fakat hala karar veremedik. yardımcı olursanız, fikirlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum. şimdiden teşekkürler:)
  4. 2014 Kızıma İsim Arıyorum

2014 Kızıma İsim Arıyorum

2014 kız bebek isimleri, kız bebek isimleri, bebek isimleri 2014 Doğacak bebeğinizin cinsiyeti kızsa ve siz de isim konusunda kararsızlıklar yaşıyorsanız sizler için birçok kız bebek isimlerini anlamları ile birlikte bir araya getirdik. Alfabetik olarak sizler için paylaştığımız en yeni ve popüler kız bebek isimleri arasından belkide kızınız için isim bulacak ve o ismi kızınıza...
  5. Kızıma isim bulamıyorum

Kızıma isim bulamıyorum

selam arkadaslar ben 26 haftalik hamileyim kizima isim bulamiyoruz kayinvalidem ve kocam babasi kac haftadir isim konusunda anlasamiyoruz ve benimde begendigim bir isim aklima gelmiyor bana fikir verin

Sayfayı Paylaş