kizima isim bulmaya yardim edermisiniz??

erva , serra bunlarda güzel dini isim

Erva ismini bi kac gün önce ablam koydu ücüzlerden 3 numaraya :)

cnm bence armina kulağa hoş geliyo:):)neden olmasın ki:)

Mina, hosuma gidiyor aslinda ama i$te benim adam inatla$iyor.....

Kizlar benim aklimdada isimler cok ama.... kizimin babasi olcak adam giciklik yapiyor :)
bi Asel ve tugceye olabilir dedi, onlarada olur demedi OLABILIR dedi :)
aslinda tavrimi koyarim ama sonucda onunda cocugu, onunda icine sinsin isterim...

ah emınecım bu herıflere neoluyor anlamıyorum...benmkıde oyle kız oldugunu soyleyınce doktor bızde ısım aramaya basladık...benımkıde begenmıyor neguzel ısımler buldum....ama nerdeeee....asıl ısım olcakmıs.....soyısmıyle uyuscakmıs...ah sankı o dogurcak:)neyapcak bu kocaları elındeeeeeee

ah emınecım bu herıflere neoluyor anlamıyorum...benmkıde oyle kız oldugunu soyleyınce doktor bızde ısım aramaya basladık...benımkıde begenmıyor neguzel ısımler buldum....ama nerdeeee....asıl ısım olcakmıs.....soyısmıyle uyuscakmıs...ah sankı o dogurcak:)neyapcak bu kocaları elındeeeeeee

offf sorma deli ediyor beni... zaten ben hamile degilim kocam hamile :)

canım ilk hayırlı olsun..kızını rabbim size bağışlasın..hayırlı ve sağlıklı bir evlat olsun..tuğçe çok güzel bir isim kardeşim gibi yakın olduğum bir dostumun ismi..nilsu ve tuanna da güzel..tuanna isminin anlamı; cennete düşen ilk yağmur damlası

Bebeimm yerim ben seni yaa evet şikerde benim aşkım bitanemm sevgilümmm :D

Evett kızlarrr bir tuğçe olarak bu olaya el koyuyorum:D

Eminecim öncelikle merhaba duisburgdanmışsın profilde yazıyor:) Bende seneye wuppertala gelin gideceğim çok yakın bir mesafe :)

Gözün aydın canım hayırlısıyla bebeğin gelir inşallah.

İsme gelince bugünlerde her yerde tuğçe ismini duyuyorum duyunca mutlu oluyorum tabii ismim bu kadar meşhur olmuş haberim yok :D İsmimi seviyorum beğeniyorum bazı avantajları var örneğin lakap takamıyorlar ismimden ancak bir arkadaşım tucu diyor du o da pek hoşuna gitmedi tuğçe demeye devam ediyorlar:D Küçük çocuklar tucce diyorlar çok tatlı bir şekilde :) Ben ismimden memnunum sonuna kadar tuğçeden yanayım bende:)

Asel amcamın kızının kızının ismi henüz daha yeni oldu birkaç aylık ben duyunca pek beğenmemiştim tuğçe gibi bir asaleti yok asel isminin :D İnsanlar ilk duyunca anlamıyorlar aysel olarak kalıyor akıllarında bunuda asla göz ardı etme derim ben.Yinede tabiki sana ve eşine kalmış.Hadi bakalım hayırlısı minik bebişine ne koyacağını çok merak ediyorum bizede söyle olur mu :) Çok öptüm

Son düzenleme:
Evett kızlarrr bir tuğçe olarak bu olaya el koyuyorum:D

Eminecim öncelikle merhaba duisburgdanmışsın profilde yazıyor:) Bende seneye wuppertala gelin gideceğim çok yakın bir mesafe :)

Gözün aydın canım hayırlısıyla bebeğin gelir inşallah.

İsme gelince bugünlerde her yerde tuğçe ismini duyuyorum duyunca mutlu oluyorum tabii ismim bu kadar meşhur olmuş haberim yok :D İsmimi seviyorum beğeniyorum bazı avantajları var örneğin lakap takamıyorlar ismimden ancak bir arkadaşım tucu diyor du o da pek hoşuna gitmedi tuğçe demeye devam ediyorlar:D Küçük çocuklar tucce diyorlar çok tatlı bir şekilde :) Ben ismimden memnunum sonuna kadar tuğçeden yanayım bende:)

Asel amcamın kızının kızının ismi henüz daha yeni oldu birkaç aylık ben duyunca pek beğenmemiştim tuğçe gibi bir asaleti yok asel isminin :D İnsanlar ilk duyunca anlamıyorlar aysel olarak kalıyor akıllarında bunuda asla göz ardı etme derim ben.Yinede tabiki sana ve eşine kalmış.Hadi bakalım hayırlısı minik bebişine ne koyacağını çok merak ediyorum bizede söyle olur mu :) Çok öptüm

Canim öncelikle gözün aydin, bebegin hayirlisiyla gelir ins.

Bence Tugce cok var etrafta bilindik bir isim Asel kulaga hos geliyor ve nadir bulunan isimlerden ayrica anlamida güzel. Asel olsun kiznin ismi :D ama kiz isimleri arasinda benim favorim Ceylin ;) ( anlami Cennete acilan kapi )

Geri