kizima isim bulmaya yardim edermisiniz??

al bendende okadar :)
dün aksam baya düsündüm düsündümmm... ama karar veremiyorummm, offffffffffff

Düşünnn düşünnn düşünn yapacak başka birşeyin yok :D size göre en iyisini olmasını istiyorsanız daha çok düşünmeniz gerekecek. Geçerrrr buda geçer yawrummhoppa

offfff pofffffff karar veremiyorummmmm..... kocacikda birsey demiyor...en gec haftaya persembe bu kizin ismini koycam :) (doktorda randevum varda, bidaha bi tastiklesin kiz oldugunu)
birbirine uysa hic düsünmem, uzun muzun dinlemem ikisinide koyardim :)

offfff pofffffff karar veremiyorummmmm..... kocacikda birsey demiyor...en gec haftaya persembe bu kizin ismini koycam :) (doktorda randevum varda, bidaha bi tastiklesin kiz oldugunu)
birbirine uysa hic düsünmem, uzun muzun dinlemem ikisinide koyardim :)

Ayy ne zormuşş birisine karar ver işte tatlım ya ben bile stres yaptım merakla bekliyorum adını ne koyacaksın diye :dp8:

evtttt kizlarrr... baba adayindan sonunda bi yorum geldi :).... babamiz ASEL den yana... ben hala iki ismin arasina kararsizim, ikisinde hosuma gidiyor.... ama dedigim gibi persembe aksam son noktayi koycam :)

ayy ben daha cok arminaya bayıldım hoşş bir isim olmuşş bayada rekabett olmuşşş burada yahuu...
güzel kızımız adıyla bir ömür mutlu yaşasınn inşş...
ismini ne koyacaksın acaba bende merak etiimm tugce gibi heyecanla bekliyoruz...

ya canım inan ancak gördüm cok mahcup oldum biraz gec oldu ama asel bence cok güzel adın tuba olsaydi tuce koy derdim ama asel ve emine daha iii allah yardımcın olsun:)

Geri