gebe
  1. akbabah

akbabah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kızlar bana cevap yazarmısınız lütfen

Konu, 'Gebelik' kısmında akbabah tarafından paylaşıldı.

selam kızlar aranızda yenıyım adetıme 5 gun var sızce test yapayımmı cok kararsızım adet belırtılerı gıbı belırtıler var ama bıldıgım kadarıyla gebelıktede ortalama aynı belırtıler var

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım kan testi yaptırabilirsin ama idrar testi için adet gününün en azından bir iki gün geçmesini beklemen lazım:)

3. akbabah

akbabah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet dogru soyluyorsun ama herkes farklı seyler soyluyor kafam karıstı yaa bunu beklemekte ezıyet gıbı pekı ne gıbı belırtıler yasayabılırım fıkrınız varmı

4. fudelya

fudelya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    canım 5 gün çok erken 2 gün kala falan yapabilirsin günün geçmesini beklemek en güzeli aslında ama ben önce öğrenmiştim

5. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım ben şu kadarını söyleyebilirim ben de tam olarak adetim gelmedim idrar testi yapmıştım ama benim adet tarihlerim çok düzensizdi son zomanlarda aşırı bir uyku hali yorgunluk sersemlik falan vardı rasgele yaptım açıkcası ben testi ve sonuç vermişti ama kan testinde kesin sonuç çıkıyor tam adet tarihini beklemene gerek yok yani:)

6. akbabah

akbabah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya cnm zaten adet tarıhıne bakarsam normalde 3 aydır bır hafta veya 5 gun erken oluyordum ıste son 2 aya gore bugun olmam gerekıyor en kotu 5 gun sonra uyku halınde felan bı degısıklık yok ama kasıklarıma ara ara sancı gırıyor bıcak saplaması gıbı bırde gögüslerım hem sıs hemde acayım sızı hıssedıyorum zaman zaman onun dısında bı durum sozkonusu deıl ıste bu yuzden kafam karıstı test yapsammı dıye

7. akbabah

akbabah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arda bız 7 aydır denıyoruz fakat olumlu sonuc alamadık:( bı arkadasım folık asıt ıcmemı soyledı ne olur ne olmaz olursa bebek ıcın daha ıı olur dedı onunda olmuydu folık asıtten sonra gebe kaldı

8. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım beklemem diyorsan en yakın bir sağlık kuruluyuna gidip kan testi yaptırarak kesin sonucu öğrenebilirsin ama istersen önce bir idrar testi al yap eczaneden

9. akbabah

akbabah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tum kızlar bu konuyla ılgılı yorumlarınızı beklıyorum

10. laram

laram Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana sorarsan biraz daha bekle derim acele etme adet günün geçtiği zaman daha sağlıklı sonuç alırsın her şeyin hayırlısı :))

11. akbabah

akbabah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    son ıkı aydır yapıorum hevesım kırılıyo ya bılmıyorum bakıcaz artık pekı sen hamilemisin mavı veya cocuk sahıbımısın :)

12. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Evet canım hem çocuk sahibi hem de Rabbim izin verirse hamileyim:)

13. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    Oncelikle hosgeldin canim. Maviye ve diger arkadaslara katiliyorum farkli bi yorum yapilcak bir durum degil bence; ama sen israrla yapmak istiyorsan bu senin tercihin tabiki. Bizim amacimiz negatifi gorup de uzulme diye. Biliyoruz beklemek cok zor. Bircokgumuz kolay hamile kalmadik burda seni anlayadabiliyoruz ama dedigimiz gibi en guveniliri simdi istiyorsan kan testi. Ben adetimden 10 gun gectikten sonra idrar testini yaptim herhalde gecikti diye hic aklima bile gelmedi hamile olabilecegim. Hic umidim yoktuu hamile kalmak icin ama kismet oldu. Belirtilere gelince benim en cok sikayetim goguslerimdi hic bu kadar sismemisti ve hic o kadar da sizlamadi zaten hemen hemen 1 ay cektim dokunamiyordum bile

14. akbabah

akbabah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öyle yapıcam artık bu ay sabredıcem ve daha sonra test yapıcam

15. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Hakkında hayırlısı ne ise o olsun balım güzel ve müjdeli haberlerini bekliyoruz:tik:

kızlar bana cevap yazarmısınız lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar Tüp Bebek Tedavisinde Yaş Sınırı Kaçtır lütfen cevap verin

Kızlar Tüp Bebek Tedavisinde Yaş Sınırı Kaçtır lütfen cevap verin

Tüp Bebek Tedavisinde Yaş Sınırı Kaçtır bu konuda bana bir zahmet cevap verin ben tüp bebek yaptırmak istiyorum yaşım 38 bunun bir sınırı var mı? Aranızda tüp bebek yaptıran ve yaş sınırı hakkında bilgisi oaln varsa lütfen cevap versin. Sedef...
  2. Kızlar Gebelikte Lekelenme Ne Zaman Olur lütfen cevap

Kızlar Gebelikte Lekelenme Ne Zaman Olur lütfen cevap

Merhaba hanımlar size bir sorum olacak acaba Gebelikte Lekelenme Ne Zaman Olur bu konuda gebelik yaşamış yada hala gebelik yaşıyor olan arkadaşlarım bana cevap verirse çok sevinirim.
  3. Almanların Dini İnancı Nedir lütfen bana cevap yazın

Almanların Dini İnancı Nedir lütfen bana cevap yazın

Merhaba arkadaşlar ben almanları düşünürken bişeyi çok merak ettim bu Almanların Dini İnancı Nedir hırıstiyan mı yoksa almanlar biliyorsanız Almanların Dini İnancı Nedir yazın da merakım gitsin.
  4. lütfen bana bi cevap verin hamile miyim değil miyim endişeleniyorum

lütfen bana bi cevap verin hamile miyim değil miyim endişeleniyorum

Merhaba ben yeni üyeyim paylaşımlarınızla bana yardımcı olursanız çok sevinirim adetime henüz 5 gün var ama beyaz yoğurt gibi kokusuz bi akıntım var,bir haftadır kasıklarım ve beliim ağrıyo sanki adet olucakmış gibi ağrıyo,ayrıca iki sabahtır geçmeyen baş ağrılarım olmaya başladı.dün doktora gittim ve ultrasonda yumurtalıkların gayet saglıklı dedi bi gecikme olmadanda kan testi...
  5. yılbaşı için barış mesajları yazarmısınız lütfen kızlar

yılbaşı için barış mesajları yazarmısınız lütfen kızlar

Selaam..Yılbaşı için yeni yıl için barış mesajları yazmanızı istiyorum bazı arkadaşlarıma yollayacağım kapak olsun ..

Sayfayı Paylaş