Kızlar Duyduk Duymadık Demeyin CEMOŞ Bebek Bekliyor, Hem de İkiz :D

hayırlı olsun rabbim hayırlısıyla evlatlarını kucaklamayı nasip etsin inşallah

çok teşekkür ederim sakaryalı

Hayırlısı olsun Cemoş um yeni gördümm çok sevindim hemde ikizz ayy çok güzel bişii Allah analı babalı kucağınıza almayı nasip etsin canım:)

çok sağol ablamm gerçektende çok güzel bir duygu rabbim herkese yaşatsın bu duyguları

:)bunlar kacıncı olcak snırım bıtanede daha vardı evladın hayılı olsun ALLAH analı babalı buyutsun ama kendıne dıkkat et yorma kendını cnm

çok teşekkür ederim huzur bu gelenler 3. ve 4. olacak hayırlısıyla :)

Cemos konu basligini duyunca bi sasirdim ve konu basliigini tam 3 kere okudum acaba dogru okudum mu diye! ve sonunda bir baktim konuya cemos gercekten hamile ne diyim ALLAH anali babali büyütsün insALLAH hayirli bi hamilelik gecirirsin ikizlerin +evdeki ikitaneyle :):) rabbim hepsine uzun ömür sanada rabbim bebisleri büyütürken sabir versin :):) hadi neyse kendini fazla yormaaaa yat dinlen hamisligin tadini cikar .....

tekcim çok sağol canım gerçekten duyan inanamıyor :) bende dahil :D:D çok sağol canım allah razı olsun

Maşallah Ablası, Allah, kucağına alacağın o güzel günü nasip etsin sağlıkla inşallah. Çok sevindim ama sen üzülmüşsündür :D:D Yine dombili olacaksın. Gerçi bu sefer nedenin var. Allah kolaylık versin ablası :)))

çok sağol abim allah razı olsun çokta üzülmedim sonuçta hep dombiliyim ya hahaha

Hayırlı olsun Cemoş Allah tamamına erdirsin inşallah :)

çok sağol pasimm

Ooooooooooooooooo harika yaaaa allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin nazarlardan korusun inşallah

Cemoşummmmm inanmıyorummmmm:D:D şuan şoklardayım:D:D:D:D Sonunda bebişler geliyorrrrr:D sana az demedım ikiz bebeğin olur inşallah diye:D:D Ablacım benim gözün aydın :D:D

süper bir haber,hemde 2 tane.ne yalan söyleyim önce enson mesaja baktim saka mi diye,allahim ücünüzüde korusun...dikkat et kendine:gezme:

Ooooooooooooooooo harika yaaaa allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin nazarlardan korusun inşallah

çok teşekkür ederim ayşeden rabbim isteyen herkese versin inşallah allah razı olsun canım

Cemoşummmmm inanmıyorummmmm:D:D şuan şoklardayım:D:D:D:D Sonunda bebişler geliyorrrrr:D sana az demedım ikiz bebeğin olur inşallah diye:D:D Ablacım benim gözün aydın :D:D

enceyimmmmmm sonunda istediğin olduu :D:D çok sağol canımm

süper bir haber,hemde 2 tane.ne yalan söyleyim önce enson mesaja baktim saka mi diye,allahim ücünüzüde korusun...dikkat et kendine:gezme:

canelif çok teşekkür ederim canım allah razı olsun duaalrınızı eksik etmeyin

Cemoşum allah sana kolay hamilelik versin az kilo aldırsın bebeklerine sana sağlık versin canım insallah ailene sevgi mutluluk dahada fazla gelir bu bebeklerle

kiz cemos inanmiyorum hamileymissin hemde ikiz masallah. Birde bana diyor bende sana sorayim bari ne arada yaptin kiz. ALLAH seni ve bebeklerini nazarlardan korusun gözün aydin canim.

slm cemos haberler cok guzel hayırlı olsun bebeklerın oluyorsun cok sevıncdım allah analı babalı buyutsun.:) allah sana kolaylık versın..

Geri