gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Elegan Ne demek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Elegan tam olarak ne demek kızlar bana çok acil olarak söylermisiniz lütfen çabuk ama süreniz başladı :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Eleganın kelime anlamı zarif ,kaliteli ve seçkin demektir. :) Tıpki siz meleklerin olduğu gibi :)

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aradığınız cevaba BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz umrım geç kalmamışızdır:D

sevgilerle

Kızlar Elegan Ne demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaynana, kayınbaba ve gelin kız ne demektir?

Kaynana, kayınbaba ve gelin kız ne demektir?

rüyada kaynana kayınbaba görmek rüyada kaynana ve kayınbaba görmek kayınbabasını Kaim-i ana, yani ana makamına geçen insan demektir. Biz bugün adeta bu sözü (kaynana) hoş olmayan bir üslupla telaffuz ederek haksızlık ediyoruz. Hoca merhum isimleri değiştirmeden söylemek gerektiğini anlattığı konuşmasında çevresine şöyle tembihte bulunmuş: - Çocuklarınıza Eyyup ismi koyarken bozmadan...
  2. Kızlar aslında ne demek ister???

Kızlar aslında ne demek ister???

kızlar aslında ne demek ister kadınlar aslında ne demek ister kızlar Olmadığı için üzgünüm ama lütfen arkadaş kalalım Anlamı:İstediğin şey mümkün değil.Ama yanımda olmaya devam et.Beni evime götürüp getirecek,güldürüp eğlendirecek,eğlence yerlerinde eşlik edecek birine ihtiyacım var. Ben seni kardeşim gibi görüyorum... Anlamı:Bir daha bu konuyu gündeme getirme... Önce duygusal...
  3. Geronimo nedir geronimo ne demek ya kızlar

Geronimo nedir geronimo ne demek ya kızlar

Kızlar Gerenumo nedir tam olarak anlamı nedir ne demek bu merak ettim de ?
  4. hcg 5,1 ne demek kızlar

hcg 5,1 ne demek kızlar

BETA HCG testi sonucunda 5.1 yazıyor bu ne demek bhcg sonuçları içinden bu ne anlam taşıyor bilginiz var mı teşekkür ediyorum.
  5. Kızlar Gebelikte Nişan Gelmesi Ne Demek acaba?

Kızlar Gebelikte Nişan Gelmesi Ne Demek acaba?

Merhaba arkadaşlar ben 7 aylık hamileyim ve geçen kontrol için hastaneye gittiğimde, muayene için koridorda bekleyen hamilelerin bir birine dediği bir şey vardı Gebelikte Nişan Gelmesi merak ettim çekindim soramadım da acaba Gebelikte Nişan Gelmesi Ne Demek bu konuda bana derinlemesine bilgi verirseniz çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş