gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Gebelikte Nişan Gelmesi Ne Demek acaba?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben 7 aylık hamileyim ve geçen kontrol için hastaneye gittiğimde, muayene için koridorda bekleyen hamilelerin bir birine dediği bir şey vardı Gebelikte Nişan Gelmesi merak ettim çekindim soramadım da acaba Gebelikte Nişan Gelmesi Ne Demek bu konuda bana derinlemesine bilgi verirseniz çok sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kızlar Gebelikte Nişan Gelmesi Ne Demek acaba? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. LAN - Ne demek acaba ? LAN

LAN - Ne demek acaba ? LAN

lan ne demek ulan ne demek lan demektir nedemek kelimesinin anlamı " LAN " NE DEMEKTİR? Sevgili Meleklerim; Türkçemizin en çok kullanılan fakat hakkında en az yazı yazılmış, en az izahata girişilmiş kelimesidir. Hiç merak ettinizmi ağzımızdan eksik olmayan LAN kelime acaba nerden gelmekte ve nedemektir ?? Oğulan > oğlan > ulan > lan Temelde bir hitap...
  2. Tekrarlayan gebelik kayıpları ne demektir?

Tekrarlayan gebelik kayıpları ne demektir?

Sevgili meleklerim; maalesefki bazen hamilelikler istenmedik şekilde sonlanır.Bu konu hakkında biraz bilgi edinelim; Tekrarlayan gebelik kayıpları ne demektir? Tekrarlayan gebelik kayıpları gebeliğin 20.haftasından önce gerçekleşen veya 500 gr fetal ağırlığın altında 3 adet düşük olması durumudur. Tekrarlayan gebelik kaybına ne sıklıkta rastlanır? İnsan üreme sisteminin çok önemli bir...
  3. Kızlar Elegan Ne demek

Kızlar Elegan Ne demek

Elegan tam olarak ne demek kızlar bana çok acil olarak söylermisiniz lütfen çabuk ama süreniz başladı :)
  4. Hamilelikte Nişan Gelmesi, Su Gelmesi Nedir Nasıl Anlaşılır

Hamilelikte Nişan Gelmesi, Su Gelmesi Nedir Nasıl Anlaşılır

Gebelikte Nişan Gelmesi Gebelikte Nişan Gelmesi Ne Demek Sevgili melekler, anne adaylarının aklına takılan sorulardan biri de gebelikte nişan gelmesi, gebelikte su gelmesi ne demek olduğu ve böyle bir durumda ne yapılması gerektiğidir. Bu yazımızda sizleri bu konuda bilgilendiriyor ve gebelikte nişan gelmesi ne demek konusuna açıklık getiriyoruz ..:) Nişan, nişan gelmesi, su gelmesi...
  5. Kızlar Gebelikte Süt Gelmesi normal mi

Kızlar Gebelikte Süt Gelmesi normal mi

Arkadaşlar ben 5 aylık hamileyim ve göğüslerimden süt geliyor korktum komşumuza söyledim oda hamilelikte süt gelmesi normal dedi korkularım biraz gitti ama endişeliyim hala sizce Gebelikte Süt Gelmesi normal mi?

Sayfayı Paylaş