gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Gebelikte Süt Gelmesi normal mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ben 5 aylık hamileyim ve göğüslerimden süt geliyor korktum komşumuza söyledim oda hamilelikte süt gelmesi normal dedi korkularım biraz gitti ama endişeliyim hala sizce Gebelikte Süt Gelmesi normal mi?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kızlar Gebelikte Süt Gelmesi normal mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte Bulantı Olmaması Normal midir?

Gebelikte Bulantı Olmaması Normal midir?

gebelikte bulantı olmaması hamilelikte bulantı olmaması hamilelikte bulantı olmazsa Pek çok gebe hamileliğin özellikle ilk 3 ayında mide bulantı yaşar melekler :) Hepimiz bulantı ve baş dönmesi durumunda gebelikten şüphelenmez miyiz :) Ancak her gebe de bulantı yaşamaz. Peki bu normal midir? Makalemizde bu sorunun cevabını veriyoruz.. Genel olarak bulantı ve kusmaların olması gebeliğin...
  2. Kızlar Gebelikte Nişan Gelmesi Ne Demek acaba?

Kızlar Gebelikte Nişan Gelmesi Ne Demek acaba?

Merhaba arkadaşlar ben 7 aylık hamileyim ve geçen kontrol için hastaneye gittiğimde, muayene için koridorda bekleyen hamilelerin bir birine dediği bir şey vardı Gebelikte Nişan Gelmesi merak ettim çekindim soramadım da acaba Gebelikte Nişan Gelmesi Ne Demek bu konuda bana derinlemesine bilgi verirseniz çok sevinirim.
  3. Gebelikte vajinal akıntı normal midir ?

Gebelikte vajinal akıntı normal midir ?

hamileyim akıntım çok var,hamilelikte vajinal akıntı,hamilelikte vajinal akıntı sebepleri,hamilelikte vajinal akıntı nedenleri hakkında bilgiler Gebeliğe bağlı görülen normal akıntı kokusuz, beyaz akışkan kıvamda, ince bir akıntıdır. Kötü kokulu, yeşil, sarı, kahbverengi, peynir kesiği gibi olan bir akıntı hamileliğe bağlı normal akıntı değildir. Gebeliğe bağlı artıl gösteren normal akıntı...
  4. Gebelikte memeden süt gelmesi normali?

Gebelikte memeden süt gelmesi normali?

Hamilelikte özellikle son aylarda memelerden süt gelemsi normal bir durumdur. Her hamilelikte olmaz ancak sık rastlanır. Gebelikte süt hormonunun (prolaktin) artması ile memeler doğacak bebeğe süt hazırlamaya başlar. Bu süt bazen bebek henüz doğmadan memelerden gelmeye başlar, bu gelen ilk süte kolostrum denir, halk arasında ağız sütü diye adlandırılır. Hamilelikte memlerden süt gelmesi...
  5. İlişkiden sonra kan gelmesi normal mi ?

İlişkiden sonra kan gelmesi normal mi ?

Ya kızlar benim ilişkiden sonra biraz kanamam geliyor bu durumdan rahatsızım. Böyle boşalma sonrasında peçete ile baktığımda biraz kan lekesi görüyorum. 5 aylık evliyim ve kimseye de soramıyorum. Doktora da gitmedim böyle lekelenme şeklinde geliyor melekler ne yapabilirim lütfen bana yardımcı olun kan gelmesi kötü birşey değildir değil mi ?

Sayfayı Paylaş