gebe
  1. AynurSah

AynurSah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar istemeye gelecekler nasıl bir kıyafet giyeyim sizce ???

Konu, 'Moda Güncel' kısmında AynurSah tarafından paylaşıldı.

yardımcı olursanız sevinirim.ilk defa istemeye gelecekler nasıl giyeyim bi fikir verirseniz çok mutlu olurum...

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Selam vallahi benide istemeye geldiklerinde bi ablam demişti ona uymuştum bende. Uzunca bir etek üstüne şık bir gömlek giymiştim. birde topuklu giyim az bişeyde makyaj yaptım. Daha sonradan eşim söyledi çok hoş olmuştun diye. Her zaman için sadelik iyidir diye düşünüyorum. Hayırlı olsun bu arada

ASİMELEK ve CeMoŞ bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    siyah bişeler giyy sana yakışanı giy aynurcumm sade ol ama aşırı bişe yapma sade ama şık oll tarzına göre giyin hayırlı olsunn allah başa çıakrsın :D:D

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
    evet cemoşuma katılıyorum akiam geleceklerse zaten kesin siyah giy ciddi gösterir seni ve zarif durur.siyah elbisenin üzerinde beyaz farklı desenler olabilir gündüz ise cıvıl cıvıl renklerde elbise
    düşünebilirsin

bak sana bazı örnekler göstereyim

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    canım öncelikle hayırlı olsun bence elbise yada bi etekle güzel bi kombin yapabilrsin kesinlikle aşırıya kaçma sade bir makyaj toplu yada maşalı saçlar olabilir elbisende yda eteğinde siyah yada gece mavisi tercih edebilirsin sevgilinin boyuna göre ayakabılarını seç eğer senden uzunsa topuklu tercih edebilirsin :D:D

6. AynurSah

AynurSah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim arkadaşlar fikirlerinizi mutlaka dikkate alacağım.bu arada heyecanlanıp kahveyi dökmessem iyidir.:) umarım herşey çok güzel gider...

7. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
    damatınkine tuz da koy hahaha ben gerci koymadın son anda vazgectim ama koysan komik olur o anda eniştenin yüz ifadesini merak ettim hahaha

ASİMELEK bunu beğendi.
  8. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

evet evet bencede koy ama bunu söz kesildikten sonra kahveler içilirken yapıcan unutma :D:D ben de koymuştummm hahaha ve o iğrenç pis tuzlu kahveyi yarısına kadar içebildi ama o suratı görmen lazımdı hahahahahahahahahaha

9. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113

hee bende o yüz ifadesini cok merak ediyodum keşke vazgecmeseydim yaaa acaba o günün yerine şimdi mi yapsam acısını cıkarsam hahaha

ASİMELEK bunu beğendi.
Kızlar istemeye gelecekler nasıl bir kıyafet giyeyim sizce ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. size  sıkıntılıysanız İyi Gelecek Bir Yazı

size sıkıntılıysanız İyi Gelecek Bir Yazı

1. Dünyada en az 2 kişi sizi uğrunuzda ölecek kadar seviyordur... 2. Dünyada en az 15 kişi uğrunuzda ölmese de sizi seviyordur... 3. Biri sizin gibi olamadığı için size çok imreniyordur... 4. Sizin bir gülümsemeniz, size bakan birçok yüzü aydınlatıyor... 5. Her gece birisi mutlaka uykuya dalmadan önce aklından sizi geçiriyordur... 6. Birisi için dünyalara bedelsinizdir... 7. Siz olmadan...
  2. kızlar size bir soru....

kızlar size bir soru....

konuyu belki yanlış yere açtım ama anketler diye ayrı bir bölüm göremediğim için buraya açıyorum.... evlenmeyi düşündüğünüz kişi size hasta olduğunuz bir anda el kaldırırsa ne yaparsınız bu soruyla ilgili cevaplarınızı çok merak ediyorum... bekliyorum....
  3. Siz nasıl bir annesiniz?

Siz nasıl bir annesiniz?

nasıl bir anneyim, test, bilgiler, iyi bir anne olmak istiyorsanız, burada ki bilgiler sizin için gelsin arkadaşlar Annelik, yeryüzüdende ki en kutsal sorumluluktur. Henüz anne olmamış olsamda, kendi annemden ve bizleri büyütürken, gösterdiği fedakarlıktan ve çektiklerinden biliyorum ki, annelik zor ve kutsaldır... Peki siz nasıl bir anne modelisiniz Melek'ler; buyrun test edelim:) Bu...
  4. Nasıl köpüklü kahve yapacağım yardım edin istemeye gelecekler :S:S

Nasıl köpüklü kahve yapacağım yardım edin istemeye gelecekler :S:S

Yakında beni istemeye gelecekler ve nasıl köpüklü kahve yapacağımı bilmiyorum. Anlatıyorlar şöyle yap böyle yap diye ama bir türlü olmuyor. Tecrübeli meleklerden yardım istiyorum :S:S
  5. Siz Nasıl Bir Aşıksınız?

Siz Nasıl Bir Aşıksınız?

Bu konu aşk hakkında bilgilere yer vermektedir. Dünya varolup insanoğlu yaratıldığından beri aşk her zaman ve her yerde karşımıza çıkmıştır. Hikayelere, türkülere, şiirlere konu olan aşk hakkında aslında yazılacak birçok şey var. Ama aşkı herkes farklı duygularla yaşayabilir. Aşk karşılıklı olduğu zaman insana mutluluk ve huzur verir ama tam tersi olduğunda ise insana acıdan başka hiçbirşey...

Sayfayı Paylaş