gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nasıl köpüklü kahve yapacağım yardım edin istemeye gelecekler :S:S

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yakında beni istemeye gelecekler ve nasıl köpüklü kahve yapacağımı bilmiyorum. Anlatıyorlar şöyle yap böyle yap diye ama bir türlü olmuyor. Tecrübeli meleklerden yardım istiyorum :S:S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Öncelikle fincen sayısı kadar suyu cezveye boşaltın. Ardından her fincan için bir kahve kaşığı türk kahvesi koyun. son olarak da şeker miktarını ayarlayın. Şekerli ise her fincan için iki çay kaşığı, orta ise 1 çay kaşığı kahve koyun. En sonunda da kahveyi iyice karıştırın.

Ocağa koyun. kısık ateştekahve köpürene kadar bekleyin. Köpürdüğünde ilk köpüğünü bir kaşık yardımıyla fincanlara paylaştırın. sonr atekrar ocağa koyun bir taşım daha kaynatın. kalan kahveyi de fincanlara paylaştırın.

Bu genel bir bilgidir ancak ben kahveyi daha farklı yaparım. Benim sırrım hiç karıştırmamaktır ki şimdiye kadar yapıp da köpüksüz kalan hiçbir kahvem olmadı. Tabi kahveyi de kısmadan kullanacaksınız :tik:

a.özlem bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Sinbonun kahve makinesini al bak bakalım nasıl köpüklü kahve oluyor hahaha ben kullanıyorum gayette memnunum köpük olacakmı olmadı gibi derdi yok hele misafirinize köpüksüz kahve ikramı gibi bir olasılık yok:D:D İki dakkada bir sürü kişiye bol köpüklü kahveyi yapmanın garantisini veriyorum ben test edildi onaylandı:D

a.özlem bunu beğendi.
Nasıl köpüklü kahve yapacağım yardım edin istemeye gelecekler :S:S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :S

:S

:küstüm:ablamın japon balıgını dolabın dondurucu kısmına koymustum sonra kuyrugu yapıstı ölmesın dıye ordan cıkarttım bıcakla bu sefer kuyruk dolapta kaldı koptu sonra akvaryuma koydum balıgı kuyruksuz duruyordu ablam gördu ne oldu buna dedı bılmıyorum kuyruk dökuyomus bunlar bazen dedım bu arada buzdolabına bıcakla zarar vermısım dolap bozuldu anneme de solemedım ablama da solemedım...
  2. yardım.. :S

yardım.. :S

Normalde 26 günde bir adet görüyorum ben fakat bu ay 30 gün oldu yani 4 gün geçti gecikti halen adet olmadım hafiften karın ağrım da var bilgisi olan var mı neden olmadım daha normal mi bu durum ? Kötü bişeyse diye korkuyorum da.. evli değlim bekarım da ayrıca bunu da belirteyim...
  3. yardım edin msn gizli yanıtımı unuttum :S

yardım edin msn gizli yanıtımı unuttum :S

Msn şifremi kırarlar diye ayarladığım gizli yanıtı unuttum ne yapacağım şimdi imdaatt:S:S Hemen değiştirmem lazım yardım edin :S
  4. Oğlumun sorularından kafayı yemek üzereyim yardım edin :S

Oğlumun sorularından kafayı yemek üzereyim yardım edin :S

Oğlum yeni yeni konuşuyor ve herşeyi sorma döneminde. Buraya kadar herşey normal diyebilirsiniz ama çok fazla soru soruyor. Nasıl desem, herşeye adım başı bu ne, bu ne, bu ne :S Bir çarşıya çıksak herşeyi üçer tur tekrar soruyor. İlk zamanlar sabırla cevap veriyordum ama ben de insanım. Artık iyice daraltınca ağzımdan zıkkım lafı çıkıyor. Sonra da üzülüyorum ama görmeniz lazım halimi :S Ne...
  5. bazı programları program ekle kaldırdan kaldıramıyorum yardım edin :S

bazı programları program ekle kaldırdan kaldıramıyorum yardım edin :S

Arkadaşlar selam. Ben bazı programları silmek istiyorum ancak program ekle kaldırdan silemiyorum.Nasıl silebilirim bunları?Bir yolu varmı acaba?

Sayfayı Paylaş