gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kızlar kamyon söförü olsaydi kamyon arkasi yazilari ne olurdu..buyrun...

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

---gaz fren şanzuman manikürsüz halim duman
    ---sen batan güneş
    ben yollarda kremşanti

---miras değil sevgilim hediye etti güzelim

---bir sana hastayım
    diyete girdim yastayım

---kulağıma takarım küpe
    geçemez beni hiç bir züppe

---torpidonda aseton yoksa güselim
    mühim değil ben mazotlada silerim

---nazar etme ne olur evlen seninde olur

---Daha manikür yaptırmadım , saçım ne halde görüyorsun ya
    Polis abi bekletme yarın saat 2 de kavşakta

---Rujum biter yolumm bitmez..
    çocukta yaparım kamyon şöförlüğüdee

kızlar kamyon söförü olsaydi kamyon arkasi yazilari ne olurdu..buyrun... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kamyon Yazilari!!!!

Kamyon Yazilari!!!!

İstedim vermediler; sen şoförsun dediler! (Klasik) Dertlerimle mutluyum Bir de sevenim olsa.. Ömür biter yol bitmez. Miras değil alınteri. Kuzu kurdun yol Ford'un..(Klasik) Alırsın Ford, olursun Lord! Nazar etme ne olur, çalış senin de olur. (Klasiklerden... Bu yazıyı hem bir kamyon üzerinde, hem de bir fitness salonunun duvarında görmüştüm..) Sevdik mi tam severiz Biz soför...
  2. Kızlar Kamyon Şoförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları Nasıl olur ?

Kızlar Kamyon Şoförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları Nasıl olur ?

---gaz fren şanzuman manikürsüz halim duman ---sen batan güneş ben yollarda kremşanti ---miras değil sevgilim hediye etti güzelim ---bir sana hastayım diyete girdim yastayım ---kulağıma takarım küpe geçemez beni hiç bir züppe --- Torpidonda aseton yoksa güzelim Mühim değil ben mazotlada silerim --- Nazar etme ne olur evlen seninde olur --- Daha manikür yaptırmadım , saçım ne halde...
  3. Talking  Kızlar Kamyon Şöförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları

Talking Kızlar Kamyon Şöförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları

—gaz fren şanzuman manikürsüz halim duman —sen batan güneş ben yollarda kremşanti —miras değil sevgilim hediye etti güzelim —bir sana hastayım diyete girdim yastayım —kulağıma takarım küpe geçemez beni hiç bir züppe —torpidonda aseton yoksa güselim mühim değil ben mazotlada silerim —nazar etme ne olur evlen seninde olur —Daha manikür yaptırmadım , saçım ne halde görüyorsun ya...
  4. Kamyon komik arka yazilari

Kamyon komik arka yazilari

komik arka yazılar arka yazılar yazıları traktör yazıları traktör arkası ----ALINTIDIR-----
  5. Kadinlar kamyon söförü olsaydi

Kadinlar kamyon söförü olsaydi

Hep kamyonların arkasında ilginç ilginç yazılar görürüz ya şöför kadında bakalım ne yazarmışız ahaha -yolların ustasıyım,röflenin hastasıyım -gaz fren şanzuman, manikürsüz halim duman -sen batan güneş, ben yollarda kremşanti -miras değil sevgilim hediye etti güzelim -bir sana hastayım, diyete girdim yastayım -kulağıma takarım küpe, geçemez beni hiç bir züppe -torpidonda aseton...

Sayfayı Paylaş