gebe
  1. askkusum

askkusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar lütfen uygulayın

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında askkusum tarafından paylaşıldı.

Bu yazıyı okuyan arkadaşlar şimdi mini ve basit bir deneyimleme yapalım sizlerle.. Sonuç negatif olur yada pozitif olur bunları bir kenara bırakalım.. Kaybedecek hiçbirşeyimiz yok.. Para harcamadan, fiziksel efor sarf etmeden, zihinsel ağırlık vermeden yapacagız kaybedecegimiz hiçbirşey yok.. Bu yazdıgımı sadece 1 hafta deneyelim.. 1 hafta sonunda neler oldu yada olacak bakalım.. Biz deneyelim niyetimizi kuralım takdir ne olursa olsun eyvallah diyelim.. Yinede yaşantımıza teşekkür edelim.. Yaratıcımıza Hamd edelim.. Tamam deneyelim diyorsanız, bu yazıyı okudugunuz günün ilk sabahı kalktıgınızda gözlerinizi açar açmaz pencereye gidelim hiçkimse ile konuşmadan odalarda gezinmeden ilk bunu yapın pencereye gidin camı açıp dünyaya bir bakın sonra güneşe bakın, çevreyi 1 dk gözlemleyin ve tam 7 defa sesli bir şekilde Bugün Benim İçin Bir Mucize Olacak diye seslenin.. Aynı gün gece yatmadan önce yine tüm işlerinizi bitirdikten sonra pencereye gidin etrafı gözlemleyin yıldızlara gökyüzüne bakın ve Yarın Benim İçin Bir Mucize Olacak diye seslenin... Sabah kalkınca yine sabah yapacaklarımızı yapın gece olunca gece yapacaklarımızı böylece 7 günü tamamlayın toplamda 14 defa bu işlemi gerçekleştirecegiz.. Bununla beraber hergün sadece 3 defa istediginiz saatde inşirah suresini yada islam dışında başka bir inanca sahipseniz o inanca ait özel bir duayı okuyun.. 7 gün içinde ne oldu neler olacak burada paylaşalım.. Olumlu yada olumsuz hiç önemli degil.. Deneyimlerinizi aktaralım.. Altını çiziyorum Kaybedecek hiçbirşeyimiz yok ama kazanacak o kadar çok şeyimiz olacak ki.. Bunlarıda sonra anlayacaksınız neler kazandıgınızı göreceksiniz..YETERKİ SAMİMİYETLE UYGULAYIN... İnşirah suresinin okunuşu: Bismillahirrahmanirrahim Elem neşrah leke sadrek Ve vada'na 'anke vizreke Elleziy enkada zahreke Ve refa'na leke zikreke Feinne me'al'usri yüsren İnne me'al'usri yüsren Feiza ferağte fensab Ve ila rabbike ferğab Anlamı: Bismillahirrahmanirrahim Biz senin göğsünü açıp genişletmedik mi? Senin belini çatırdatan o ağır yükünü indirmedik mi? Hem senin şanını yüceltmedik mi? Demek ki güçlükle beraber kolaylık vardır. Evet, güçlükle beraber kolaylık vardır! O halde bir işi bitirince, hemen başka işe giriş, onunla uğraş. Hep Rabbine yönel, O'na yaklaş!..AMİN.

2. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    aşkkuşum denemeye değer ne kaybedeblilirki olmazsada olmaz dimi :)

3. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    bencede denemeye değer ben deneyeceğim ve sonuçlarını yazacağım...

4. askkusum

askkusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar gönlü yüreği Allah sevgisiyle başkalrının dualarının kabul olması için çırpınan iyi niyetli bir arkadaşımızın bu dua , katılıp hep beraber dua edelim Allah gönlümüzden geçeni nasip etsin

5. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    denemekte fayda var :)yapacagım

6. askkusum

askkusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    mutlaka burçincim kaybedecek hiç birşeyimiz yok

Kızlar lütfen uygulayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardım kızlar....

lütfen yardım kızlar....

transfer sonrası kahverengi akıntı melekler benim adet günlerim 2 gündür kahverengi akıntım oluyor ama adet olmuyorum..ağrılarım vardı onlarda tamamen kesildi..hamile olabilirmiyim sizce..sadece idrardan sonra lekem oluyor...ama adette olmadım anlamdım gitti yaa..adet gününde böyle olan varmı yada böyle olup sonra hamile olan varmı...
  2. slm kızlar lütfen cvb

slm kızlar lütfen cvb

dhea adet gecikmesi cvb :hey:slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım.sürekli yorumlarınızı sorularınızı takib ediyordum.bende bebek istiyorum ama bi sorun olmadığı halde olmuyo.herkesin farklı farklı bi türlü anlayamadım ya.test yaptım ikinçi cizgi haifden belirdi ama çok sonra.daha sonra azda olsa adet gördüm yine yaptım test bu sefer yarım saat içinde belirdi haifden çizgi.bulantılarım var ara...
  3. Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...

Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...

güler kaya altıntepe güler altıntepe hikmet karabacak konya osman nuri aksu barış pilancı Ben konyalı değilim ama konyada oturuyorum,çok fazla çewrem olmadığı için iyi bi kadın doğumcu bilmiyorm.Eşim dr ama buraya geleli 5 ay olduğu için onunda pek çewresi yok sadece personellerin arkadaşlarnn tavsiyesi falan var ama ben birebir gidenlerden tecrübe kazananlardan da tavsiye istiyorum.Konya da...
  4. kızlar lütfen yardım!!!!

kızlar lütfen yardım!!!!

Merhaba aranıza yeni katıldım. 4 ay önce kalp atışı duyulmamasından ötürü bebeğimi kaybettim. Şimdi adetimi 4 gün geçti fakat sağ bacağıma kalçamdan inen bir ağrım var, sizce normal mi? Gene aynı şeyleri yaşayacağım diye korkuyorum.Cevaplarınızı bekliyorum.
  5. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...

Sayfayı Paylaş