gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Sıla Bodrumun Suları Şarkı Sözü lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sıla Bodrumun Suları Şarkı Sözü Selam arkadaşlar ben bir sıla hayranı olarak sizden sılanın bodrumun suları adlı şarkısının sözlerini yazmanızı istiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bodrumun Suları Şarkı Sözleri Sıla

Sıla Bodrumun Suları Şarkısı Sözleri

Sıla bodrumun suları şarkı sözleri

Hey gidi hey
    Bir varsın bir yok
    Nasıl becerdin unutmayı
    Kalbine değdirmeden yaşamayı
    İçimdeki ateşle
    Bodrum’un sularına
    Sarılıp sarılıp ağladım sönmedim
    Sönmedim yeminle
    Kalbim kemik olaydı
    Kıraydım kendi elimle
    Sana lüzum olmayaydı
    Düşmeyeydim el diline
    Of be bu ne terktir
    Aklıma zordur
    Ben arkanda buruk
    Kalbime ekşi koruk mahsende

Kızlar Sıla Bodrumun Suları Şarkı Sözü lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıla - Kafa Şarkı Sözü

Sıla - Kafa Şarkı Sözü

sıla iyi gelmez mi hiç deniz havası sıla deniz havası iyi gelmezmi hiç gelmez mi Sılanın yeni albümünün tüm şarkıları melekler mekanında.... Sıla - Kafa Aşkıydı işiydi ihtirası düşüydü Yere batsın faturası malı mülkü Bağlasalar durmam Kaşıydı gözüydü intikamın gücüydü Ayıp denen bi şey var ya hasbinallah Ağlasalar durmam insanım insan Hadi kalk gidelim hemen şu anda Kapa...
  2. Sıla-gol şarkı sözü

Sıla-gol şarkı sözü

sıla gol sözleri sıla şut sözleri şut şarkı sözü oturduğumuz yerden konuşmuyomuşuz Sılanın yeni albümünün tüm şarkıları melekler mekanında.... Sıla-golYetti bu vicdan muhasebesi Oldu olmadı muhakemesi Geçtik iyisinden vasatından Aa düpedüz mahalle baskısı Bitmedi gitti it dalaşı Sıyırttık aklımızın çeperinden Büyüdü çocuk döndü devran İlla diyosan hodri meydan Ben hazırım...
  3. Sıla Zamanında Şarkı Sözü

Sıla Zamanında Şarkı Sözü

sıla sıla zamanında şarkı sözü tam zamanı zamanında sözleri sila Sılanın yeni albümünün tüm şarkıları melekler mekanında.... Sıla Zamanında Şarkı Sözleri Zamanında ne güzeldi bu bahçeden kopanlar Yüzümde gülümseme bir başka dururdu o zamanlar Ağrılara dönüştü içimde koşan çocuklar uslu Misafirlere ne bereketli sofralar kurulurdu Yaz uzundu eskiden zamanında böyle kayıplar yoktu...
  4. Sıla Kafa Şarkı Sözleri

Sıla Kafa Şarkı Sözleri

sıla, kafa, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. sılanın güzel şarkılarından biri olan kafa şarkısının sözleri sizler için melekler; Aşkıydı işiydi ihtirası düşüydü Yere batsın faturası malı mülkü Bağlasalar durmam Kaşıydı gözüydü intikamın gücüydü Ayıp denen bi şey var ya hasbinallah Ağlasalar durmam insanım insan Hadi kalk gidelim hemen...
  5. Arkadaşlar Sıla Köşe Yastığı Şarkı Sözü lazım bana

Arkadaşlar Sıla Köşe Yastığı Şarkı Sözü lazım bana

Sıla Köşe Yastığı Şarkı Sözü arıyorum ben baktım ama sizin sitenizde Sıla Köşe Yastığı Şarkı Sözlerini bulamadım lütfen yeni bir konu açıp paylaşın.

Sayfayı Paylaş