gebe
?

hamilemiyim

1. Hamilelik konusu

oy sayısı 1
    100,0%
  2. kadınlar

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Türkiye. s

Türkiye. s Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

kızlar sizce hamileliğin?

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında Türkiye. s tarafından paylaşıldı.

Kızlar karnımda büyüme gòğüslerimde şişme kendimide yorgun halsiz uykusuz hissediyorum midemde bulanıyor birde sarı akıntı geliyor belki siz benden daha tecrübelisinizdir ben 20 yaşındayım:leylek

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Günün geçtin mi, asıl onu söylememişsin :D:D

3. blackrose79

blackrose79 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    eczanelerde satılan uygulaması çok basit testler var

kızlar sizce hamileliğin? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siz Hangi Mevsimin Kızısınız

Siz Hangi Mevsimin Kızısınız

Dört mevsim var. Ama kendinizi sadece bir mevsimde daha mutlu, huzurlu ve canlı hissediyorsunuz. Çünkü siz, o mevsimin kadınısınız. Kimimiz güneş gökyüzünde yerini aldığında kabımıza sığamayız. Kimimiz ise hüznüyle sonbahara aşığız. İlkbaharda Nisan yağmurları altında ıslanmaktan zevk alırız. Ya da yeryüzünü beyazlarla örten kışı severiz. Siz de ait olduğunuz mevsimi belirleyerek, kendinize...
  2. kızlar size bir soru....

kızlar size bir soru....

konuyu belki yanlış yere açtım ama anketler diye ayrı bir bölüm göremediğim için buraya açıyorum.... evlenmeyi düşündüğünüz kişi size hasta olduğunuz bir anda el kaldırırsa ne yaparsınız bu soruyla ilgili cevaplarınızı çok merak ediyorum... bekliyorum....
  3. sizlere darıldım kızlar:(:(

sizlere darıldım kızlar:(:(

bugün benim doğum günüm ve kimse hatırlamadı:18::18::18::18::18: ve tarihinide yazmıştım geçen hafta darıldım size:18::18:
  4. Kızlar sizce aldatılıyomuyum :(

Kızlar sizce aldatılıyomuyum :(

Merhaba kızlar benim 6 aylık bi ilişkim var sevgilim son zamanlarda bana çok ilgisiz davranıyo onu aradaığım zamanlarda hemen kapatıyo telefonu sizce neden bu kadar ilgisiz davranıyo benle ilgilenmesi için hangi yöntemleri kullanmalıyım.
  5. Kızlar sizce bunlar hamilelik belirtisimii???

Kızlar sizce bunlar hamilelik belirtisimii???

Adetime 3gün var. Sag kasigimda batma,kramp şeklinde ağrı var bazen iğne batması şeklinde de gelip gidiyor.. hafif bi sislik var aynı yerde sık idrara çıkıyorum bir de ayaklarımda yanma var sizce hamismiyim. . Test alsam sonuç çıkarmı acaba.. dua edin bana da inşallah hamisimdir..

Sayfayı Paylaş