gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kendimi yorgun halsiz hissediyorum hamilemiyim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhabalar...bikaç gündür kendimi yorgun halsiz hissediyorum midemde ağrı ve bulantı alt karnımda gerginlik hissi ve belimde ağrı oluyor ve sık sık tuvalete gitme ihtiyacı hissediyorum ani bi hareket yaptığımdada baş dönmem oluyor birde şöyle birşey var tam bir birleşme yaşamadım hamile miyim ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Merhaba arkadaşım. Yorgunluk ve halsizliğin yanı sıra göğüslerde şişkinlik ve hassasiyet var mı ? Birde en son ne zaman regl oldun. Eğer regl tarihinin üzerinden 7-15 gün geçtiyse betahcg diye bir kan tahlili ile bu durumu öğrenebilirsin. :)

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    Bunu öğrenmenin en iyi yolu regl tarihinizin geçmesinde 10 gün sonra bir test yaptırmanız ve doktorunuza muayene olmanızdır. :)

Kendimi yorgun halsiz hissediyorum hamilemiyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yorgun mu hissediyorsunuz?

yorgun mu hissediyorsunuz?

Kendinizi Yorgun mu Hissediyorsunuz ? Bu mevsimde doğduğum içindir mi bilmiyorum, hayatımda en sevdiğim mevsim hep ilkbahar mevsimi olmuştur. Ve ilkbaharın bu ilk ayı gelince kendimi ve zihnimi daha rahat hissederim. İlkbaharda heryer yeşil olur. Havadaki berraklık ve doğanın yeniden doğuşu öylesine güzeldir ki adeta insanın içi huzur dolar. Çiçekler olanca güzellikleriyle tüm renklerini bu...
  2. Kendimi tavuk gibi hissediyorum.

Kendimi tavuk gibi hissediyorum.

:hasta:Itiraf ediyorum,yumurtlama gunlerinden biktim artik,dun doktorum kocamin bir yumurtan var dedi,off nereye gidiyor bu yumurtalar,artik yumurta degil bebis istiyorum.:hasta:
  3. Kendimi çok yorgun ve uykulu  hissediyorum neden acaba kızlar ?

Kendimi çok yorgun ve uykulu hissediyorum neden acaba kızlar ?

Kızlar kendimi inanılmaz yorgun uykulu hissediyorum. Genelde bu durumla karşılaşan varmı bu mevsimsel geçiştenmidir nedir ya deli olacam çenem ayrılıp duruyor. Yardım edin lütfeeeeeeeeeen
  4. Çok halsiz ve yorgunum ne tavsiye edersiniz

Çok halsiz ve yorgunum ne tavsiye edersiniz

Kendimi çok halsiz ve yorgun hissediyorum bana ne gibi tavsiyeleriniz olabilir? Bitkisel ilaç olabilir, egzersiz olabilir, yardım edin lütfen :(
  5. Kendimi yorgun hissediyorum nedeni nedir?

Kendimi yorgun hissediyorum nedeni nedir?

Tüm günü evde hiçbir şey yapmadan geçirmiş olsanız da, yine enerjinizin düşüklüğünden ve sürekli yorgun hissetmekten şikayet edebilirsiniz. Bu sorunla başa çıkmak için ilkin enerjinizi nelerin düşürdüğünü öğrenmelisiniz. İşte enerjinizin düşmesine neden olan etmenlerden bazıları… Uyku düzensizliği: Tıpkı bir pilin şarj olması gibi vücudumuzun da şarj olmaya ihtiyacı vardır. İyi bir gece...

Sayfayı Paylaş