gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar yardım Evde nasıl perçem kesebiliriz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar perçemimden şikayetçiyim ve evde kesmek istiyorum yuvarlak yüzlüyüm nasıl keseyim lütfen birisi bi akıl versin şimdi pazarda bi yerede gidemem arkadaşımla buluşacam çıkmam lazım ne yapsam nası kessem yahu :S

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
Kızlar yardım Evde nasıl perçem kesebiliriz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde kendi saçımı kesebilir miyim?

Evde kendi saçımı kesebilir miyim?

Bu konu; evde kendi saçını kesmek ile ilgili bilgi vermektedir. Biz kadınların elinden hiçbir şey kurtulmaz :D:D Hele söz konusu güzellik ise kesinlikle denemeye değer deyip birçok şeyi denemiş ve başarılı olmuşuzdur. Saçlarımızın modelleriden sıkılınca değişimi ilk olarak renklerde olsun isteriz ancak bazen de daha farklı değişimlerin peşine düşeriz. İşte böyle anlarınızda kendi saçınızı...
  2. hıçkırığı nasıl kesebilirim ?

hıçkırığı nasıl kesebilirim ?

Sabahın köründen beri hıçkırıyorum, işe gelene kadar minibüste utancımdan yerin dibine girdim.Ne yapsam durmadı gitti.Nasıl kesilecek bu hıçkırık, şimdi telefonlar da başlar çalmaya , yardım edin ne olur :S
  3. iştahımı nasıl kesebilirim ?

iştahımı nasıl kesebilirim ?

Merhaba.Benim sorunum önü kesilmez iştahım.Herşeyi uyguluyorum iştahım azcık azalsın diye ama nafile. Hala çok yiyorum, bir iki gün ancak dayanabiliyorum sonra yine eskisi gibi..:( Az yiyenler bunu nasıl başarıyorsunuz, az yemek için ne yapmalıyım ?
  4. hıçkırığımı nasıl kesebilirim

hıçkırığımı nasıl kesebilirim

Zaman zaman çok fena hıçkırık tutuyor beni, ne yazpsam geçmiyor.Acaba hıçkırığı hemen kesmenin bir yolu varmı?
  5. Bebeğimi emzikten nasıl kesebilirim?

Bebeğimi emzikten nasıl kesebilirim?

bebekleri emzikten nasıl kesmeli,bebeğim emziği bırakmıyor,bebekleri emzikten kesmenin yolları,bebeğe emziği bıraktırmanın yolları hakkında bilgiler Bebeklerde ani bebek ölümlerini engellemeye yardımcı olmada emzik faydalı olmakla birlikte, 1 yaşını geçmiş çocuklara emzik verilmesi tavsiye edilmemektedir. Emzik kullanmak bebeklerde sakinleştirici ve uykuya geçmeyi kolaylaştırıcı bir etki...

Sayfayı Paylaş