Kocamla sorunlarim var yardim edin lütfen

Tuana3

Yeni Üye
Üye
Kocamla sorunlarim var yardim edin lütfen
kocama güvenmiyorum eşimi kendime bağlamak için dua kocamı kendime bağlamak için dua kocamla sorunlarım var kocanı kendine
ben 4,5 senelik evliyim severek evlendik birde kizim var 3 yasinda kizim icinde cok üzgünüm cünkü babasi gereken ilgiyi göstermiyorum zaten bütün sorunda burdaya kocam evde olmaktan nefret ediyorda diyebilirim sürekli disarda arkadaslariyla zaman gecirmek kadar mükemmel bisey yok onun icin sabahlara kadar eve gelmedigide oluyor beni aldattigini düsündüm yani kim olsa bunu düsünür ama cok büyük yemin ediyor gerci inanmalimiyim ona onuda bilmiyorumya neyse

arkadaslar ne yapsam ne etsemde bu adami eve baglasam
bana fikirlerinizi yazin lütfen

Kolay kolay hiçbir erkek zaten aldattığını itiraf etmez.Aranızda belki çocuk olduktan sonra oluşan monotonluktan dolayı eşiniz dışarda arkadaş ortamından daha çok zevk alıyordur bence bu tür erkeklerin en egoist davrandıkları bir olay neymiş efendim kadın evde otursun çocuğa baksın erkek dışarda ne yaparsa yapsın bence kdınların çocuk olduktan sonra çok daha ilgiye ve sevgiye ihtiyaçları vardır çünkü anne olmak evinin sorumluluklarını almak ve çocukla uğraşmak gerçekten hiç kolay değil bunu zaten evde olan özelikle çalışmayan tüm anne olan ev hanımları daha iyi bilir.Bence tartışarak eşinin üzerine gitme çünkü erkekler bu tür zamanlarda bunlarıda bahane ederek tümden evden soğuyabilirler dişiliğini asla elden bırakma ve eşin eve gelmeden önce ne yap yap üstüne çeki düzen verip onu güzel ve güleryüzlü bir şekilde karşıla zaman bazı şeylerin ilacıdır kadınlar fedakar ve sabırlı kişilerdir inşallah birgün sabrının ve fedakarlıklarının mükafatını göreceksindir ben buna yürekten inanıyorum ve aynı şekilde diliyorum=)

hanimlara-erkegi-eve-baglama-tuyolari.

Linki okumanı tavsiye ediyorum. Kendine uyanları kullanabilirsin...
Birde gerçekten ortada bişey yoksa huzursuzluğun yanına kalacak..

Ona güvenmiyormusun?

Çok akıllı olanı zaten erkekler istemez. Herşeyede kafa yorma bence..
Biraz saçma bulabilirsin ama ben böyle düşünüyorum..
Aptal rolü oyna demiyorum.. Asla!!!
Yok yere kendini üzme diyorum...

Ona güvenip güvenmedigimi bilmiyorum bazen öyle anlar oluyorki gercekten cok güveniyorum bazende hic güvenmiyorum hafta ici calisiyorum hafta sonu beni rahat birak diyor arkadaslarimi görmedim gideyim biraz sohbet edeyim diyor ve sinir olmamak elde degil haftanin 5 günü calisiyor zaten hafta sonuda bizimle zaman gecirse olmaz sanki
her gün benimleymis güyya isden gelip yattigi zamani bile bizimle gecirdigini düsünüyor evdeydim disari cikmadim isde diyor anlam veremiyorum
kizim bile babasiyla biseyler yapmak istiyor anne beni neden hep sen parka götürüyorsun babam niye gelmiyor bizimle veya anne babam nezaman gelecek diye beklerken uyya kaliyor cocuk
cocuguyla hic beraber bisey yapmadi 3 yasindaki cocukla beraber kalmaktan korkuyor sürekli cocuk benimle bende cocugu babasina birakipda arkadaslarimla bi kahve icmeye gitmeye hakkim yokmu
inanin bunalima giriyorum cocuk sürekli yanimda hic oturayimda biraz kafa dinleyeyim diyemiyorum cok monoton bi hayatim var
isterdim bize cok düskün bi kocan olsun bizimle olmakdan zevk alsin ama nerdeeeeeeeeeee

hanimlara-erkegi-eve-baglama-tuyolari.
burda gercekten güzel seyler yaziyor uygulayayim bakalim ne degisecek bugün basliyacagim güzel bi yemek hazirlayip aksamda güzelce hazirlanip güzel bi karsilamayla baslayayim benim en büyük sorunum evde güzel elbiselerle dolasamiyorum sürekli pijamalarla dolasiyordum gayret gösterecem giymiyeyim bundan sonra

Evde olmaktan neden hoslanmadigini bularak ise basla derim,sorun ne nerede bunu tespit et.O sana uymuyorsa sen esine uy,birlikte disari cikin,birlikte gezin,birlikte eglenin vs..Evde kucuk degisiklikler ortami daha sicak,daha neseli bir hale getir,ailece gorustugunuz arkadaslarinizi eve davet et bu sayede esinde evde olmak zorunda kalacak.Kolay olmasada evde zaman gecirmesini bir sekilde saglayarak ev hayatina alistirabilirsin,eee canim senin esin calismiyor mu?Hem is.hem sabahlara kadar gezmek nasil basa cikiyor,yorulmuyor mu?
Tek sorunu arkadaslari ile vakit gecirmekse bunu engelleyebilirsin,fakat baska biri var mi yok mu bunu ogrenmek gerekli bence.Bazen yuzlesmek zor gelsede gercegi bilmek bir yalan ile yasamaktandaha iyidir.
Gerekirse bir bahane ile eve kaynanani bile davet edebilirsin biraz sizde kalmasi icin,eger biri varsa zaten disari cikmak icin binbir bahane bulacaktir ,yoksa da bir iki gece disari cikmadanda durabilir.

üzme canını arkadaşım
benim eşimde aynı senin eşin gibidir
ama fark var yıllar geçti ben çocuklarımı evlendirdim bile halaaaaaa öyle
üzülecek bir şey yok
ben cıvıl cıvıl bir insanım, o ise biraz cins
içe kapanıkdır, evde ağzını bıçak açmaz, asık surat
ama arkadaşlarının yanında tanıyamazsın onu.
yanlız gittiği yeri biliyorum, binada boş bir dairede okey oynarlar hep
bende üzülmem mutlu olduğu gibi yaşasın, boş verrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

evet önceleri bende çok üzülüyordum, ama gitgide alıştım
evde olunca beni daha çok üzüyor
çocuklarıma verdim kendimi, yıllar geçti
ne yapıyım
ille de seni aldatıyor demek değil, sakın sinirle bir terslik yapma,
önce tavsiyeler gelmiş bak onları dene, belki sen daha şanslısındır
aradığını sende bulur belki
ben çalışıyorum, işde mutluyum, evde de telaş, çocuklarım yetiyor bana.
kaybeden o oluyor bence

cnm evet cok zor bi durum benim esimde nerdeyse ayni ama sanirim ben biraz eve cekmeyi basardim gibi sen handan ablanin dediklerini yap handan abla sagolsun bana yardimci oldu simdi hersey daha iyi uzun zamandir benim nette sorun vardi gelemiyordum bu siteye ama simdi burdayim cok sükür cnm unutma disiligini kullan gerisi gelir a.e.o cnm

Geri