gebe
  1. BynCan

BynCan Forum Okuru

Kocanizla tartisinca ona küsermisiniz??

Konu, 'Kadınca' kısmında BynCan tarafından paylaşıldı.

Evliligin en büyük kopma nedenlerinden birisi bence Küsmek..Kisa tuttunuzmu nazli,
    uzattinizmi cekilmez olursunuz..

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kocanizla tartisinca ona küsermisiniz?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. On

On

Rüyada on sayısı mevki, nüfus, yetkidir. Kişinin işlerinin kolaylaşacağına işaret eder.
  2. ona..

ona..

[ı]hayatından çıkarırsan bir gün beni hasretle bekleyeceğim hayatına umutla girmeyi....[/ı] [ı] ülküelif...[/ı] [ı]gözlerini gözlerimden bir dakika bile ayırmaki,[/ı] [ı]gözlerim senin gözlerinin,[/ı] [ı]başka gözlere bakacağından [/ı] [ı]korkmasın...[/ı] [ı] ülküelif..[/ı]
  3. Kocama Aşığım

Kocama Aşığım

kocama aşığım Merhaba arkadaşlarım,itiraf ediyorum ki:Ben kocamı çoook seviyorum.Başta da bu kadar aşık mıydım bilmiyorum ama şimdi benim vazgeçilmezim oldu her geçen gün Onda sevdiğim başka başka yanlar görüyorum.Beni anladığını biliyorum ve görüyorum veeee Anlaşılmak muhteşem...Onun bana olan sevgisini de iliklerime kadar hissediyorum.Mehmet Ağa Seni Çok Seviyorum.Şimdi yanına geliyorum veee...
  4. Zengin Kocamı?

Zengin Kocamı?

Soru basit. Zengin kocamı,yoksa durumu idare edicek şekilde iyi olan kocamı :) sizi mutlu eder?
  5. kocama süpriz...

kocama süpriz...

kızlar eşimin doğum günü ve evli olark kutlayacağımız ilk doğum günü..nasıl bi sipriz yapabilirim bana yardım edin lütfennn.

Sayfayı Paylaş