gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kodak iflas etti

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kodak kapandığını ilan etti 1975'de ilk dijital kamerayı üreten Kodak, hatırlanacağı gibi geçtiğimiz günlerde iflas koruma başvurusunda bulunmuştu. Ve fotoğraf devi, aldığı yeni kararla artık dijital kamera üretmeyeceğini açıkladı.Kodak yönetiminden Pradeep Jotwani yaptığı açıklamada günümüzün şartlarına göre daha çok kar marjı olan ürünler üreteceklerini ve bu karar sayesinde Kodak'ın yıllık 100 milyon dolar tasarruf edeceğini belirtti. Kodak, bundan böyle fotoğrafçılar tarafından kullanılacak baskı makineleri, fotoğraf kağıtları, kamera filmleri gibi yan ürünler üzerinde yoğunlaşacak. Aynı zamanda Kodak markalı kamera aksesuarları ve bataryaların da üretimi devam edecek.Kodak, şimdiye kadar sattığı ürünlerin garantilerini devam ettirecek ve teknik destek vermeye de devam edecek.

Kodak iflas etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sanctuary Records iflas etti!

Sanctuary Records iflas etti!

Bünyesinde The Charlatans, Spiritualized, Ocean Colour Scene ve Morrissey gibi isimleri bulunduran ünlü plak şirketi Sanctuary Records kapandı. Universal Music tarafından geçtiğimiz sene 44.5 milyon pounda alınan plak şirketi, sene içinde 56.7 milyon pound kaybedince battı ve sonunda kapandı. Sanctuary Records'a bağlı olan isimler, bundan sonra Universal'a bağlı başka bir plak şirketinden...
  2. Alişan'ın giyim mağazaları iflas etti

Alişan'ın giyim mağazaları iflas etti

societa giyim Evet meleklerim, malesef global dünyadaki kriz bizim sanatçalarımızıda vurdu ve şarkıcı alişan malesef budapeştede açmış olduğu giyim mağazalarını kapatmak zorunda kaldı işte ilgili haber. KÜRESEL MALİ KRİZİN EN FAZLA ETKİLEDİĞİ MACARİSTAN'DA, İKİ YILDAN BU YANA KADIN GİYİM MAĞAZASI ÇALIŞTIRAN ŞARKICI ALİŞAN, MAĞAZASINI KAPATTI. Macaristan'ın başkenti Budapeşte'deki Macar...
  3. Baykal: Dış politika iflas etti

Baykal: Dış politika iflas etti

Hükümetin NATO krizi sırasındaki tavrını ağır sözlerle eleştiren Baykal, 'Dış politika iflas etti" dedi. Baykal, partisinin TBMM Grubunda, yerel seçim sonuçlarını ve dış politikadaki gelişmeleri değerlendirdi. AKP'nin ''aşırı gerilimli ve çatışmacı bir kampanya yürütmeyi tercih etmesi'' nedeniyle Türkiye'de alışılmış olan yerel seçim kampanyasının farklı şekilde geliştiğini iddia...
  4. iflas ettim nafaka vermem gerekirmi

iflas ettim nafaka vermem gerekirmi

geçen yıl eski eşimden boşandım ve halen temyizde olan bi dava bu şimdi eski eşim ve avukatı geçmiş ödenmemiş nafaka borçları için baskı yapıyor ve ben dükkanımı iflas edip devrettim şu an işsizim nafaka ödeyecek durumum yok ne yapabilirim?
  5. İbrahim Tatlıses İflas mı Etti ?

İbrahim Tatlıses İflas mı Etti ?

Bu konu; ibrahim tatlıses iflas haberleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçirdiği silahlı saldırıcı sonucu yaralanan ve uzun süre tedavi görmek zorunda kalan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses 'in iflas ettiği haberleri magazin dünyasını karıştırdı. Battığı yönünde söylentiler dolaşan İbrahim Tatlıses bakın bu dedikoduya nasıl cevap vermiş ... İbrahim Tatlıses, hakkında...

Sayfayı Paylaş