gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kolay pudingli pasta tarifleri

Konu, 'Kekler - Pastalar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kolay pudingli pasta tarifi pudingli pasta tarifi kolay pratik pasta tarifleri

Yapımı basit, masrafı az, lezzeti bir okadar çok olan muhteşem tatdaki pudingli pasta tarifi sunuyoruz Melek'ler. Pasta yapmaya heveslenmiş olan acemiler için ve hafif lezzetler arayanlar için, işte sizep ratik pasta tarifi!

Pudingli Pratik Yaş Pasta Tarifi

Malzemeler
    4 adet yumurta
    1,5 su bardağı şeker
    3 yemek kaşığı kakao
    125 gr. erimiş margarin
    2 su bardağı un
    1 adet kabartma tozu
    1litre süt
    Hazırlanışı

İlk olarak yumurta ve şekeri beyazlayana kadar çırpın. Daha sonra un, kakao, margarin ve kabartma tozunu ekleyerek kek hamurunu hazırlayın ve bir borcama dökerek 180 derecede pişirin.
    Keki fırından aldıktan sonra üzerine çatal yardımı ile delikler açın ve 1 su bardağı suya 4 yemek kaşığı şeker koyarak sıcak kekin üzerine kaşık yardımı ile gezdirin. Kek biraz soğuduktan sonra 1 litre süte 2 paket puding koyarak hazırladığınız pudingi kekin üzerine dökün ve soğuduktan sonra servis yapın. Afiyet olsun..

Kolay pudingli pasta tarifleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolay Yaş Pasta Tarifleri

Kolay Yaş Pasta Tarifleri

Kolay Yaş Pasta Tarifleri lazım bana hem lezzetli hemde kolay olursa çok sevinirim biraz acemiyimde:)
  2. Bisküvili Kolay Pasta tarifi

Bisküvili Kolay Pasta tarifi

resimli Bisküvili Kolay Pasta tarifi Bisküvili Kolay Pasta yapılışı 7'den 70'e herkes pasta sever, pasta yapmak zaman alsa ve biraz zor olsada biz size bu zamanı ve zorluğu daha aza indirecek muhteşem bir tarif vereceğiz Melek'ler:) Bisküvili Kolay Pasta tarifi ile sizde evinizde bu lezzetle ziyafet çekebilirsiniz Melek'ler:) Malzemeler 2 Paket pötübör bisküvi 2 Çorba kaşığı kakao...
  3. Kolay Ama Lezzetli Pasta Tarifleri

Kolay Ama Lezzetli Pasta Tarifleri

Kolay Ama Lezzetli Pasta Tarifleri arıyorum ben sizden de bir kaç tarif gelir diye yazıyorum tarifi verecek olan arkadaşlarıma şimdiden teşşekürler
  4. Kolay Az Malzemeli Pasta Tarifleri

Kolay Az Malzemeli Pasta Tarifleri

Kolay Az Malzemeli Pasta Tarifleri istiyorum sizden böyle malzemesi az olan yani maliyeti düşük olan tarifler olursa çok iyi olur :)
  5. Kolay Kestaneli Pasta Tarifi

Kolay Kestaneli Pasta Tarifi

kestaneli pasta tarifleri, kestaneli pasta tarifi, kestaneli pasta nasıl yapılır Kestaneli pasta tarifler arasından zorlanmıyacağınız ve lezzeti ile damağınızda enfes bir tat bırakacak pratik kestaneli pasta tarifini paylaşıyoruz. Çocuklarınız da çok seveceği bu tarifle çay yanların da misafirleriniz içinde lezzetli ikramda bulunabilirsiniz. Malzemeler: • 2 su bardağı haşlanmış...

Sayfayı Paylaş