Etimekli Kolay Pasta

Konu, 'Kekler - Pastalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

kolay etimekli pasta etimekli pastalar etimek pastası pudingli etimek pastası etımeklı pasta malzemeler:1 paket etimek,1 paket krem şanti,1 paket cremole

veya puding,1 su bardağı şeker,1 su bardağından biraz fazla su,4 su

bardağı süt

yapılışı:şekeri bir tencerede eriyinceye kadar karıştırarak pişir.şeker iyice eriyince üzerine 1 su bardağından birazcık fazla suyu dök.bu arada şeker tekrar katılaşacak şeker tekrar eriyiceye kadar pişir.sonra sıcakken bir kaba sıraladığın etimeklerin üzerine dök.onun üstüne tarifine göre hazırlanmış cremoleyi dök.en üstünede yine tarifine göre yapılmış krem şantiyi dök.buzdolabında 2 saat beklet.afiyet olsun. kızlar çok hafif ve pratik yapmanızı tavsiye ederim.yiyen herkes çok beğeniyor.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tamda bunu arıyordum yahu, etimekli pasta diyordum siz geldiniz önüme çok sağolun akşama yapacağım isteyen melek buyursun gelsin :D

ßeLeN bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

:D:D ama ama ama hani resmi :):) :D:D

Etimekli Kolay Pasta konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kolay Pasta

Malzemeler Savoyer bisküvi Vanilyalı puding Çikolata sosu Yapilis Tarifi Savoyer bisküvilerini kilitli kek kalıbının dibine ve kenarlarına da dikine olarak dizin. Hazır paketlerde aldığınız vanilyalı pudingi hazırlayın. Dizilmiş olan savoyerlerin üzerine pudingi bir kat dökün. Tekrar bir sıra daha savoyer döşeyin ve tekrar puding dökün. Kalıbın derinliğine ve isteğe göre kat sayısını...
  2. muzlu rulo pasta (çok kolay)

muzlu rulo muzlu rulo yaş pasta pasta kolay hanımlar çok süper bitarif.çokda kolay.aynı pastahanelerdeki rulo pasta gibi oluyor.malzemeleri en az 1 saat oda sıcaklığında olacak.. keki için malzemeler: 3 yumurta 1 su bar. şeker 1 çay bardağı süt 3 yemek kaşıgı sıvı yağ 1er paket kabartma tozu ve vanilya 2 su bardağı un(elenmiş) muhalebisi için malzemeler: ister yarım paket kakaolu pudiğ pişirin...
  3. Bebekler İçin: Kolay Yaş Pasta (12 ay)

bebek yaş pastaları kolay yaş pasta hazır pasta kekinden bebekli hazir kekinden Pastamız doğum günü için ya da sizin yemeniz için değil.1 yaşına giren minikler de pasta yesinler diye :piha: Kolay Yaş Pasta (12 ay) 2 küçük hazır pasta keki 75 gr yumuşatılmış tereyağı 125 gr toz şeker 125 gr badem tozu 2 yumurta 1 yumurta sarısı 1 tatlı kaşığı süt Tereyağı, şekeri, toz bademi ve...
  4. Kolay mozaik pasta

bisküvili pasta tarifleri mozaik pasta kolay tarifleri kolay mozaik tarifi BİSKÜVİLİ MOZAİK PASTA Kek İçin Malzemeler 100 gr tereyağı 1.5 çay bardağı toz şeker 1.5 çay bardağı süt 4 yemek kaşığı kakao 350 gr pötibör bisküvi Üzeri için İri dövülmüş antep fıstığı BİSKÜVİLİ PASTA TARİFİ Tereyağını eritin. Şeker, süt ve kakaoyu ekleyip karıştırın. Bisküvileri küçük parçalara ayırıp...
  5. Kolay pudingli pasta tarifleri

kolay pudingli pasta tarifi pudingli pasta tarifi kolay pratik pasta tarifleri Yapımı basit, masrafı az, lezzeti bir okadar çok olan muhteşem tatdaki pudingli pasta tarifi sunuyoruz Melek'ler. Pasta yapmaya heveslenmiş olan acemiler için ve hafif lezzetler arayanlar için, işte sizep ratik pasta tarifi! Pudingli Pratik Yaş Pasta Tarifi Malzemeler 4 adet yumurta 1,5 su bardağı şeker 3 yemek...
  6. Kolay Yaş Pasta Tarifleri

Kolay Yaş Pasta Tarifleri lazım bana hem lezzetli hemde kolay olursa çok sevinirim biraz acemiyimde:)
  7. Bisküvili Kolay Pasta tarifi

resimli Bisküvili Kolay Pasta tarifi Bisküvili Kolay Pasta yapılışı 7'den 70'e herkes pasta sever, pasta yapmak zaman alsa ve biraz zor olsada biz size bu zamanı ve zorluğu daha aza indirecek muhteşem bir tarif vereceğiz Melek'ler:) Bisküvili Kolay Pasta tarifi ile sizde evinizde bu lezzetle ziyafet çekebilirsiniz Melek'ler:) Malzemeler 2 Paket pötübör bisküvi 2 Çorba kaşığı kakao...
  8. Kolay Ama Lezzetli Pasta Tarifleri

Kolay Ama Lezzetli Pasta Tarifleri arıyorum ben sizden de bir kaç tarif gelir diye yazıyorum tarifi verecek olan arkadaşlarıma şimdiden teşşekürler
  9. Kolay Az Malzemeli Pasta Tarifleri

Kolay Az Malzemeli Pasta Tarifleri istiyorum sizden böyle malzemesi az olan yani maliyeti düşük olan tarifler olursa çok iyi olur :)
  10. Kolay Kestaneli Pasta Tarifi

kestaneli pasta tarifleri, kestaneli pasta tarifi, kestaneli pasta nasıl yapılır Kestaneli pasta tarifler arasından zorlanmıyacağınız ve lezzeti ile damağınızda enfes bir tat bırakacak pratik kestaneli pasta tarifini paylaşıyoruz. Çocuklarınız da çok seveceği bu tarifle çay yanların da misafirleriniz içinde lezzetli ikramda bulunabilirsiniz. Malzemeler: • 2 su bardağı haşlanmış...

Sayfayı Paylaş