Kolda morarma nedenleri niye olur kızlar yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar sol kolumda dirsek bölgesinde kolumda yani morarma oldu bunun nedenleri ndir neden böyle olur bir yere dçarpmadım korkuyorum bi hastalık olmasın kızlar bu ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir yere çarpmadığınızdan eminseniz, kesinlikle bir doktora görünün. Geçmiş olsun diliyorum...

Kolda morarma nedenleri niye olur kızlar yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. kızlar yardım

kızlar ben cifte vatandaşım yani hem türk hem fransızım ama 9 aydır turkıyedeyım bu bir sorun yaratırmı fransada
  2. niye öyle anlamıyorum görüşlernize ihtiyacım var kızlar

neyse konuya girelimm ben fransadan turkıyeye gelin geldim neyse burda arkadaslıklar kurdum bi grup kız var birinide kendıme cok yakın goruyorum neyse ben hep onun yanına giderim otururuz konusuruz guleriz yani cok iyi gecer ve benım evde yalnız oldugumu bılırler ama ben bu kılzarı hep bırlıkte goruyorum bazen evlerde toplanıp kahve icerler gezerler turlamaya cıkarlar hıc benı...
  3. yardım kızlar:)

temmuzda düğünüm var nasıl bi gelinlik giyeceğime karar veremyorum tesettür gelinlik modelleri yolarsanız çok sevinirim :yahoo:sizi seviyorum mucuuuuk :ar4fd:
  4. Kızlar Yardım!!!

Ben bir hata yaptımmmm gidip avondan güneşsiz bronzlaştırıcı krem aldım daha önce yine bu avon adına konu acmıstım gidip alışveriş yaptım görünce.. Güneşsiz bronzlaştırıcı nede olsa kışın işe yarar diye düşündüm keske düsünmeseydimm çünkü yüzüm bronzlastı tüm vücuda uyguladım kollarımda leke gibi yarısı kendi ten rengim yarısı bronz kaldıı yıkadım ama cıkmadı of nasıl cıkarıcam ben bunu yaaa...
  5. Gebelikte Büyük Abdestin Siyah Olması nedenleri ne olabilir kızlar!

Gebelikte Büyük Abdestin Siyah Olması nedenleri nedir kızlar bu normal mi lütfen çok acil cevap verin korkmaya başlıyorum:S
  6. Gebelikte Diş Eti İltihabı nedenleri ve tedavisi nasıl olur

KIzlar ben 6 aylık hamileyim ve dişlerim beni delirtti daha doğrusu şu diş eti iltihabı beni kahrediyor sizce Gebelikte Diş Eti İltihabı normal bir durummudur ve Gebelikte Diş Eti İltihabı nedenleri nasıldır nasıl tedavi olmalıyım?
  7. hamile miyim?? kızlar yardım ne olur

benimde adetime yaklaşık 1 hafta var mide bulantım olmaya başladı tuvalete çok gitmeyen bir insanım ama sık sık çıkmaya başladım.uyku hali oluyor.duygusallıkla bir alakası var mı bilmiyorum ama üzülmeye değmeyecek şeylere ağlıyorum.Test yaptım 3-4 gün önce negatif çıktı...Kan testi mi yaptırmam gerek ve göğüslerimin ucuna dokunduğumda biraz acıyor.Adet günüm yaklaştığında bunların hiçbiri...
  8. kızlar acil yardım siğiil nasıl yok olur

kızlar parmağımın arasında ufak bir acıyla başladı herşey ilk başta su topladığını sandım daha sonra giderek büyüdü tamda yüzük parmağımın arasında artık baş edemiyoorum acısından nasıl geçiricem acil yardım edin:haydi:
  9. durduk yere niye kanama olur bilen var mi cevap lutfen :( :(

Iliskiden donraki gun kanamam okdu niye acaba :( bilen var mi
  10. Ayak parmaklarında morarma neden olur?

Kan sirkülasyonunda sorun bulunanlar ve diyabet hastaları küçük ayak ve parmak yaralanmalarında dahi bir sağlık kuruluşuna giderek muayene olmalıdır. Kontrol Yaralanma sonrası parmağınızı kırığa karşı kontrol etmelisiniz. Bunun için her zamanki şeklinde olup olmadığına bakın. Parmağın sağını, solunu, üstünü ve arkasını küçük şişliklere karşı kontrol edin. Bu küçük şişlikler kemikte meydana...
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş