Kolda morarma nedenleri niye olur kızlar yardım | Melekler Mekanı FORUM - 26 Eylül 2016

Kolda morarma nedenleri niye olur kızlar yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar sol kolumda dirsek bölgesinde kolumda yani morarma oldu bunun nedenleri ndir neden böyle olur bir yere dçarpmadım korkuyorum bi hastalık olmasın kızlar bu ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir yere çarpmadığınızdan eminseniz, kesinlikle bir doktora görünün. Geçmiş olsun diliyorum...

Kolda morarma nedenleri niye olur kızlar yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ayak parmaklarında morarma neden olur?

Kan sirkülasyonunda sorun bulunanlar ve diyabet hastaları küçük ayak ve parmak yaralanmalarında dahi bir sağlık kuruluşuna giderek muayene olmalıdır. Kontrol Yaralanma sonrası parmağınızı kırığa karşı kontrol etmelisiniz. Bunun için her zamanki şeklinde olup olmadığına bakın. Parmağın sağını, solunu, üstünü ve arkasını küçük şişliklere karşı kontrol edin. Bu küçük şişlikler kemikte meydana...
  2. Dudağım mor renkte nedeni nedir?

Dudak morarması, kararması ya da kahverengileşmesi, sigara içme, güneş ışınlarına uzun süre maruz kalma, dudak kuruluğu, kahve ve çay tüketimi nedeniyle ortaya çıkabilir. Ama anemi gibi bazı hastalıklar da bunda rol oynayabilir. Dudaklara kırmızımsı, pembemsi rengi veren cildin genetik kodumuzda yazılı rengi ve kan akışıdır. Bunun dışında melanin maddesi de renge etki eder. Kan akışını veya...
  3. Bacakda morarma neden olur?

Bacaklarda Sebepsiz Morarma sorunları, aile bireylerinin yoğun kafa karışıklıkları ve endişeler yaşamalarına neden olabilmektedir. Herhangi bir darbeye maruz kalınmasından ötürü mü yoksa farklı bir sebeple mi oluştuğuna karar verilemeyen morluklar, gereken ilgi gösterilmeyerek ikinci plana atıldığında ise son derece ciddi hastalıkları beraberinde getirebilmektedir. Morlukları oluştuğu yere...
  4. Vajinal yara neden olur?

Vajina yarasında kişi genital bölgede ağrı ve rahatsızlık hissi yaşar. Bazı kadınlar ise vajinadaki bu ağrıyı yanma, kaşıntı ya da batma hissi olarak tarif ederler. Bu problemin belirtileri kadından kadına ve hafif dereceden yoğun belirtilere kadar değişebilir. Aynı zamanda ilişki yada hareket ile kötüleşebilir yada oluşabilir. Bir yaralanma sonucu meydana gelen vajina yaraları genellikle...
  5. Ayakta sebepsiz morarmanın nedenleri

Ayak yapısında birçok bileşenin olduğu bir organdır. Ayaktaki bir morarma ise ayaktaki kan damarlarındaki kanın kemik, kas yada deri altına sızması nedeni ile ortaya çıkar. Ayak morarması ayağın farklı alanlarını etkileyebilir, ayak parmaklarından topuklara kadar var olan herhangi bir bölümde ortaya çıkabilir. Nedenine bağlı olarak tek ayağın küçük bir bölümünde yada her iki ayakta geniş bir...

Sayfayı Paylaş