gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Kolera - İnziva 2008

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Kolera’nın ikinci solo albümü ”İNZİVA” 17 şarkılık bir rap ziyafetiyle çok yakında raflardaki yerini alacak.
    Albüme şimdiden ısınmanız ve konsantre olmanız için albüm kapağını siz dinleyicilerimizle paylaşmak istedik.Tüm albümün prodüktörlüğünü yakından bildiğiniz üzere Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz) üstlendi.Kapak ve tasarım Kolera’nın tüm,şarkı sözleri Kolera’nın.2 Kişilik dev bir kadro.
    Albüme Amerika’dan Luminous Fluxx’da eşlik etti.Zaten İnziva’nın tanıtım parçası olarak ”Kolodelphia”yı sizlere servis etmiştik.Albüm İmm Müzik tarafından tüm Türkiye geneline dağıtılacak.Ön sipariş ile ilgili bilgileri haftabaşında silerle paylaşacağız.

Kolera
    İNZİVA Track List

1-Zor İş
    2-Aşık ile Maşuk
    3-Bir Dilek Hakkı
    4-Yarıda Bırak
    5-İnziva
    6-Dünyadan Arafa
    7-Zor Soruları Bilemem
    8-Hayret Yine Sustun
    9-Kolodelphia ft Luminous Fluxx
    10-Uyumam Lazım
    11-Seni Zaptettim Ben
    12-Bir Bilsen
    13-Bu Şarkıyı Zevk İçin Yaptık ft Sagopa Kajmer
    14-Delik Şemsiye
    15-Yorgunella
    16-Bu Yakanın Delisi
    17-Taş Dibe Düşmez (Mickolodium Mix)

Kolera - İnziva 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. .2008...

.2008...

Usuldendir, yeni bir yıla girileceği zaman dönüp geçmişe, yaşanmışa şöyle bir yan gözle bakılır ve ruha ilmekler atan hemen her şey yeniden anımsanır. Ben de herkes gibi barış, kardeşlik ve huzurlu bir yaşam dileyerek girmiştim iki bin sekize. Bezirgân başı çalmadan kapıyı, varlığımızı yokluğumuza saklar, çantasına koyardık… Açma kapıyı bezirgân başı, bu yılda da çantan boş gez, sana ait...
  2. Kolera

Kolera

Epidemi ve hatta pandemiler yapan, aşırı su ve elektrolit kaybı ile, tedavi edilmediği takdirde hipovolemik şoktan ölümle sonuçlanabilen tarihi bir infeksiyon hastalığıdır. Etyoloji: Koleranın etkeni Vibrio cholerae’dır. Vibrio genusu çok geniş olup insanlar için klinik önemi olan ve olmayan çok sayıda, gram negatif, virgül şeklinde bakteriyi içerir. V. cholerae 01 gibi toksin salgılayarak...
  3. kolera

kolera

Kolera Rüyada bir yerde kolera çiktigini görmek orada savas veya ihtilal olacagina delalet eder. Ibni Sirin'e göre; taun veya veba ve kolera görmek, bela ve kedere yorumlanir. Rüyada koleranin salgin bir halde devam ettigini görmek, sehit olarak ölecegine isarettir.
  4. Kolera - Kurgubilmi

Kolera - Kurgubilmi

verse1 sırrımın biri benim sanırım bu denli önemli nedenli gerekli kader hassasiyeti kokteyl gulusleri sicakli karsivi fotokopi yuzleri sen meshur kucuk hircin rap dinamosu kackin kac kere çınlar sag kulagin giristeki kiristen kirisi kirda kac kacak collection lakin ruh halim edepli ne demeli dert tetikte sert kotekle tek sebeble silerim ipi ger kolera sozune gelinsin biriciksin biri soylesin...
  5. Kolera - Kleptoman

Kolera - Kleptoman

Verse1 kendimi unuttuğum odayı kilitledim mi?bir dakika yani bu kimin tavsiyesiydi?kendime biraz zaman vermeliydim o kadar azalmaktaki arkamdan ayak sesleri elime geçirdiğim insanların kelimeleri dikenli dostum ölüme doğru başına buyruk esen mi yoksa esen rüzgarlarmı soğuk donuk kurak bir yolculuktan arda kalırım kolumu kavuşturup parçalarını attığım apartman boşluğundan topla onurun oldu...

Sayfayı Paylaş