Koltukların deri başlıklarını nasıl temizleyebilirim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

deri koltuk nasıl temizlenir beyaz koltuk nasıl temizlenir

Melekler bana deneyimleriniz lazım koltuk takımımın kenarları beyaz yapay deriden tabi sürekli kirleniyor önceleri silince bembeyaz oluyordu şimdi öyle olmuyor, siz nasıl temizliyorsunuz?

Koltuk takımım bu:

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

canım benim köşe koltuğumun kenarları yatak başlığım sandalyelerim beyaz deri en iyisi çamaşır suyu domostos tabi bide aspirin:first:

BEYZA21 ve BeyazMelek bunu beğendi.
  3. BeyazMelek

aspirin mi nasıl :S çamaşır suyu sarartmıyor mu canım?

4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye

bende aspirin kullandım ama çıkmadı ya çay damlamıştı beyaz deri benim hep neyaptıysam çıkaramdım banada yardım edin hahaha

BEYZA21 ve BeyazMelek bunu beğendi.
  5. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

özellikle aspirin lekeyi resmen akıtıyo 2 senedir evlyim hiç bişi olmadı sorun yok

6. BeyazMelek

ilahi asena hahaha iyiki de sormuşum :D:D

Asena_Sule bunu beğendi.
  7. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

aspirinin çok markası var ben sır marka aspirin kullanıyorum

BeyazMelek bunu beğendi.
  8. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye

beyazcı aspirin bi deterjan birçok şeyde mükemmel temizlik yapıyor özlelikle leke çıkarmada

BeyazMelek bunu beğendi.
  9. BeyazMelek

teşekkürler canım deneyeyim :) sonuçları yazarım :D

10. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

kolay gelsin mutfakta çok kullanıyorum cifi bıraktım:mendil:

BeyazMelek bunu beğendi.
  11. BEYZA21

BEYZA21 ♥س بنيم نفسيمسين♥ Yetkili Kişi

Kızlar size öneriyorum Arap sabunu kullanın mis gibi olur ben koltuklarımı halılarımı arap sabunuyla temziletirim.Halı yıkama makinem var ama asla kullanmıyorum.Arap sabununun hele limonlusu mis gibi kokuyor:)

12. BeyazMelek

ben aspirin deyince ilaç olan aspirini düşündüm hahaha çok yorulmuşum kesin kafa binbeşyüz hahaha
    deneyeceğim asena bakalım :D:D

13. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye

aprin çok güzel ben halı silmede koltuk dimede mutfakta çamaşıra bile koyuyorum harika yapıyor ben bi marketten alıyorum arap sabunu deneemdim ama .

BEYZA21 bunu beğendi.
  14. BeyazMelek

beyzam deride de etkili midir sence?

BEYZA21 bunu beğendi.
  15. BeyazMelek

​asena senin yazıları okumak için okula gideceğim hahaha

BEYZA21 bunu beğendi.
Koltukların deri başlıklarını nasıl temizleyebilirim? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Deri Mobilyaları Nasıl Korumalıyız?

Konforlu, şık ve her mekana olduğu kadar her zamana da uyum gösteren deri mobilyalar diğer mobilyalara nazaran çok daha özeldir. Deri mobilyaların bakımı iyi yapıldığı sürece yıllarca değerini kaybetmez, eskimez. Deri mobilyaların uzun süre canlılıklarını ve parlaklıklarını koruyabilmelerini sağlamak kullanıcıların elindedir. Öncelikle deri eşyalarınızı direkt güneş ışığından koruyun. Hatta...
  2. Deri koltuklar ve deri köşe takımları

deri köşe takımları deri köşe takımı kenarları koltuk takımları fiyatları Deri koltukların artıları olduğu kadar eksileride var bana göre.Tamamen deri kullanmasamda kenarları der koltukları bende kullanıyorum temizliği bana göre gayet pratik oluyor çünkü toz alır gibi nemli bir bezle bunu yapıyorsunuz eksilerinden biri bir kere soğuk tutuyor ve bazı modellerde hareket ettiğiniz zaman tuhaf...
  3. Koltukların tozu nasıl alınır?

toz nasıl alınır Biz bayanların günlük hayatında en fazla zamanını alanlardan biri olan temizlik olayı aslında pratik bilgilerle kolay hale gelip hayatımızı kolaylaştırabiliyor.İşte onlardan biri olan koltuk temizliği ile ilgili sizlere pratik bilgileri veriyorum [IMG] Elektrik süpürgeniz yoksa ve koltuklarınızın tozunu almanız gerekiyorsa, şu yöntemi uygulayın. Tozunu alacağınız eşyanın...
  4. Deri ceket nasıl giyilir?

deri montun içine ne giyilir deri mont içine ne giyilir ceket neyle ceketle ceket icine buyrun :) Spor giyim tarzına sahipseniz; bol kesimli, kapüşonlu, beli lastikli modelleri tercih edebilirsiniz. Spor deri ceket modellerini; kot pantolonlar, çiçekli elbiselerle kombinleyebilir, düztabanlı çizmeler ya da spor ayakkabılarla kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Renk seçiminde özgür...
  5. Deri Ceket Nasıl Giyilir

siyah deri ceket kombinleri Bu sonbahar ve kış sezonu deri ceket oldukça moda...Spor ve klasik giyimde rahatça kullanılan deri ceketleri nasıl kombinleyebilirsiniz kızlar...İşte cevabı :tik: Spor giyim tarzına sahipseniz; bol kesimli, kapüşonlu, beli lastikli modelleri tercih edebilirsiniz. Spor deri ceket modellerini; kot pantolonlar, çiçekli elbiselerle kombinleyebilir, düztabanlı...
  6. Converse'lerimi Nasıl Temizleyebilirim?

converse, ayakkabı, temizlenmesi, bakımı, spor ayakkabı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Gündelik hayatta sıkça kullandığımız ayakkabılardan biri olan converselerin temizlemesiyle ilgili bazı bilgiler paylaşmak istiyorum. Converse Bakım Bilgileri ve Uzun Ömürlü Kullanım Kirlenen deri ayakkabılar nemli bez ile, ıslanmış ise kuru bez ile siliniz.Keten ürünler soğuk...
  7. Cildimi nasıl temizleyebilirim

cildimi nasıl temizleyebilirim diyenler cilt temizliği hakkında tüm bilgiler burada Düzenli bakımla genç bir cilde sahip olmanın yolları öncelikle cilt temizliğinden geçer. Cilt temizliği için ise sizlere daha önce http://www.meleklermekani.com/cilt-bakimi/181571-bitkisel-cilt-kremi-tonik-temizleme-sutu-ve-peeling-tarifleri.html sunmuştuk Melek'ler. Şimdi ise yeni ve etkili cilt temizleme...
  8. deri mod deri ceketleri

derimodun birbirinden güzel gözalıcı deri ceketleri burada melekler.Sizde göz alıcı derimod ve deri ceket ailesine katılıp dolabınızda bulundurmak istiyorsanız doğru yerdesiniz kızlar 5 dk inceleyip birbirinden şahane derimontları görebilirsiniz buyrun içeri melekler
  9. Evinizde Deri Eşyalar Seviyorsanız Tam Size Göre Bir Yer Deri Bakımı Nasıl Yapılır...

Deri Koltuk Bakımı Nasıl Yapılır Deri Koltuk Bakımı Önerileri Evinizde deri eşyaları seviyorsanız burası tam size göre ..Deri koltuklarınızı temizleme önerilerini sizinle paylaşmak istiyorum...Deri koltuklarınıza daha özenle ve tertemiz bir şekilde bakım yapmak istiyorsanız buyrun aşağıdaki bilgilerden istifade edin.... Deri Koltuk Bakımı Nasıl Yapılır Bu yazıda deri koltuk bakımı...
  10. Deri Tutkunlarına Deri Etek Modelleri....

Deri Etek Modelleri Deri Etekler Deri tutkunuysanız işte tam size göre bir sayfaya geldiniz...En güzel deri etek modelleri burada...Tabi şu yaz günlerinde deri etekleri giyemeyiz ama yağmurlu günler için süper olurdu hani:) Kış için vazgeçilmeziniz deri tutkunuzu eteğinize de taşıyın.... İddialı olmak biz kadınların yapısında var. Hele birbirinden şık mini deri etek modelleri ile...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. deri koltuk nasil temizlenir

,
  2. beyaz deri koltuk nasıl temizlenir

,
  3. beyaz deri nasıl temizlenir

,
  4. beyaz deri koltuk temizligi,
  5. deri koltuk temizleme,
  6. suni deri koltuk nasıl temizlenir,
  7. koltukların deri kısımları nasıl temizlenir,