komandosunun meleğinden uygun fiyata çeyizler elemeği göznuru çeyizlikl herşeyyy

sarmak.jpg

sarmak1.jpg

arkadaşıma yaptığım sarmaşık havlu.kendisini anlatıyor resim bişi demeye gerek yok sanırım kızlar

dvc01847.jpg

bu iğne oyası yazma modelide neten alıntı bayanlar .yapanınn ellerine sağlık .aynından bi tane siparişim var bittiği zaman kendiminkinide koyacağım.herşeyi dahil 35 tl bayanlar ...(kargo+ip+yazma+yapması)

siparişlerinizi bekliyorum...

gamzeciğim ne güzel şeyler eklemişsin...emeklerine sağlık...hamarat arkadaşım benim

fotoraf0153b.jpg
fotoraf0154.jpg
fotoraf0155.jpg

fotoraf0156.jpg
fotoraf0157.jpg
fotoraf0158.jpg

fotoraf0192.jpg
fotoraf0189e.jpg
fotoraf0193p.jpg

1254584623152.jpg

bende bu patiklerden sipariş verdim arkadaşımız komandosunun meleğine sizlerde güvenle istediğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz :)

canım linki yenile istersen resim çıkmıyor:)

Bu arada siparişi olan güvenle sipariş edebilir arkadaşımıza bizde bir şal sipariş ettik ve güvenle elimize geçti hemde mis gibi kokuyor:)

teşekkür ederim sayın editörümm...beğendiyseniz eğer ne mutlu bana.temiz olması çok önemli benim için sonuçta para kazanıyorum vede helal edilmesini isterim...link yada resim koyacağım yerlere basıyorum ama çalışmıyor linkde koyamadım yeniledim ama birbirine giriyo linkler anlamadım nedenini

resim elindeyse başka yerde upload etme bizim sitede resim yükle bölümünde resmini yükledikten sonra buraya koyarsan sorun olmaz:)

sevgili arkadaşlarım...nedenini bilmiyorum ama resim yükleyemiyorum elimde yüklemek istediğim birçok model var fakat yükleyemiyorum.resim butonları çalışmıyor.o nedenle yükleyemediğim modellerim var eğer sizde bişi yaptırmak isterseniz bana ulaşın mecburen özelden görüşücez.buraya koyamadığım modelleri oradan gösteririm.iyi günlerr

Geri