gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

kontrol paneli

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

kontrol paneli bana çok karışık geliyo belkide bazı yerleri ingilizce diyedir ama ayrlarımı edene kadar akla karayı seçtim öldüm lütfen bizim anladığımız bi dilde olsun karışık olmasın şimdiden ilginize teşekkür ediyorum sağolun(ilgilenin la benlen)

kontrol paneli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kontrollar

Kontrollar

Klinik denemeler (bkz.) yeni bir tedavinin terapötik değeri olduğunu gösterdiği zaman, bunu kabul edilmiş bir tedaviyle yahut hiç tedavi görmeme durumuyla karşılaştırarak dikkatle değerlendirmek önemlidir. İlaç denemelerinde, «hiç tedavi görmeyenler» grubuna genellikle sahte tabletler (bkz. Plasebo) verilir. Karşılaştırılan aktif yahut inaktif terapi için «kontrol» terimi kullanılmaktadır....
  2. Dekoratif duvar panelleri

Dekoratif duvar panelleri

Evlerde, ofislerde, restaurantlarda, cafe ve barlarda, sahne ve fuar dekorlarında ve bunlar gibi birçok alanlarda kullanılabilir. İç mekanlarda yaratıcı çözümler sunar. Montajı kolay, hızlı ve ekonomiktir. Yüzeyi 3 boyutlu (kabartmalı) olup, gerçek etkisi yaratır. Darbelere, aşınmaya, rutubete, güneş ışınlarına dayanıklıdır. Uzun ömürlüdür. Ahşap esaslı olup, ısı ve ses yalıtımına katkıda...
  3. degişik duş panelleri

degişik duş panelleri

duş panelleri farklı tasarımların yogun oldugu günümüzde duş panelleride nasibini almış görünüyorr:laugh::laugh::laugh: ben bu modellere bayıldım gereksiz gibi gelebilir ama banyonuza yerlessin bir de öyle bakınn süperrrrrrr
  4. ısınmada renkli panel radyatörler

ısınmada renkli panel radyatörler

renkli panel radyatör renkli radyatör ilginç radyatörler normal ısınma sistemleri çok mu sıradan geldi? yada daha pratik bişeyler düşündünüz ozaman bunlara iyi bakın hiç ısıtacak bişeye benziyor mu sanki duvar aksesuarı :)
  5. Odalarınıza Dekoratif Panel Modelleri

Odalarınıza Dekoratif Panel Modelleri

jilda dekoratif, panel, setleri, modelleri, odalara özel çiçekli, fileli, panelleri buradan bulabilirsiniz Hanımlar odalarınıza renk ve hareket katacak bu dekoratif panellere bayılacaksınız. Panelin görünümü bu şekilde olacaktır. Şimdi ise çeşit, model ve renklerine bakalım..

Sayfayı Paylaş