gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Konu Açanlar Lütfen Okuyun

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sevgili Kullanıcılarımız,

Lütfen açmış olduğunuz konu başlıklarını Türkçe karakterlerden seçiniz

ÖRNEK
    Sαdєcє öŁüуσяυм, öтєѕi уσк iиαи ...!
    BU ŞEKİL YERİNE

Sadece ölüyorum, ötesi yok inan... !

Şeklini kesinlikle kulanmanız gerekmektedir. Bilgilerinize rica olunur.

MELEKLERMEKANİ.COM

Konu Açanlar Lütfen Okuyun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen Okuyun,

Lütfen Okuyun,

silahsız 33 erimizin şehit edilişi LÜTFEN BU İSİMLERİ BAŞTAN SONA KADAR OKUYUN LÜTFEN.... İbrahim ERTEN (Konya) Mustafa YILMAZ (Konya) Erkan KAÇAN(Konya) Mevlüt ÖZKAN (Konya) Hilmi ŞAHİN (Konya) Ali ARAR (Konya) İlyas UYAR(Konya) Hüseyin ÇELİK (Denizli) Ahmet APAK (Denizli) Ercan ÇOBANOĞLU (Denizli) Mustafa KOÇANOĞLU (Denizli) Baki UMUTLU (Denizli)...
  2. Bu Bölüme Konu Açacaklar Lütfen Okuyun

Bu Bölüme Konu Açacaklar Lütfen Okuyun

Sevgili melekler, Sitemizde telif haklı içerik, full oyun verilmesi kesinlikle yasaktır bu bölümde daha önceden açılmış olan konular tarafımdan kaldırılmıştır... Lütfen buna dikkat edin. ASLA full oyun rapid linkli oyun kesinlikler vermeyin... Ancak free oyunları verebilirsiniz M.C
  3. Komik Yazılar Bölümünde Konu Açanlar - OKUYUN

Komik Yazılar Bölümünde Konu Açanlar - OKUYUN

komik konu başlıkları Sevgili Melekler, Komik Yazılar Bölümü en çok konu ve mesaj sayısını barındıran bölümlerimizden birisidir. Bu konu yoğunluğu içinde yöneticilerimizin en çok uğraştığı nokta konu tekrarları olmaktadır. Lütfen arama yapmadan konu açmayınız. Arama yaparken başlık yerine, parça içinde geçen anahtar kelimeleri kullanmanız konuları bulmanız açısından daha faydalı olacaktır....
  4. Lütfen okuyun........

Lütfen okuyun........

Beş yaşında idim. Rahmetli babaannem pirinç ayıklıyordu. Bir tane yere düştü. Babaannem eğildi, aramaya başladı. Sağa bakıyor, sola bakıyor, bulmaya çalışıyordu . Çocukluk iste, -Aman babaanne dedim. - Bir pirinç tanesi için bu kadar caba harcamaya, yorulmaya değer mi? Rahmetli ilk defa sertleşti bana karşı, öfkeyle doğruldu. -Sen oturduğun yerden ahkâm kesiyorsun, ' dedi. - Hiç...
  5. lütfen okuyun

lütfen okuyun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş