gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Korkunç Derecede Zayıf Mankenler !

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu korkunç derecede zayıf mankenler hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, manken deyince akla uzun boylu zayıf ve orantılı vücuda sahip bayanlar geliyor. Ancak bundan birkaç sene önce başlayan 0 beden modası ne yazık ki tüm dünyayı salgın bir hastalık gibi sarmıştı ve mankenler başta olmak üzere, onları örnek alan genç kızlar da 0 beden olmayı marifet saydılar. Pek çoğu bu uğurda hastalandı, yataklara düştü hatta ölüm vakaları ile bile karşılaşıldı. Hatta ülkemizde de televizyonlara konu olan bir genç kız vardı 0 beden, tedaviye alınmıştı. Allah'tan tüm dünya çabuk kendine geldi ve aşırı zayıflığın zararları konusunda insanlık bilinçlendirilmeye başlandı. Hatta bazı markalar ve dahi ülkeler defilelerde 0 beden mankenlerin yürüyemeyeceği konusunda katı kurallar koydular.
    Siz siz olun zayıflamak uğruna bu tip olaylara girişmeyin. Unutmayın tartıda ki sayı değil, kemik-kas ve yağ oranınız önemli olan. Eğer kafayı kilolarınızla bozarsanız şimdi galerimizde paylaşacağımız korkunç mankenler gibi olmanız içten bile değil...

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    ayyyy ne korkunc bee.ay Allah im....

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Niye öyle diyorsun ne kadar zaaariff :D:D

4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    :eek: :eek: bunalr ne öylee yaa resmen ölünün kemiklerine deri giydirmişler yokk yaa aman u kadar zafıslıkta iyi değil kadın dediğin ben gibi etli butlu olacak hahahahah

Korkunç Derecede Zayıf Mankenler ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nefsİn Derecelerİ

Nefsİn Derecelerİ

nefsi mutmain nefsin dereceleri mutmain nefis nefs nefs dereceleri Nefsi Emmare : Bu basamaktan itibaren kişi nefs tezkiyesine başlamıştır. Bu basamak nefs tezkiyesinin ilk kademesidir. Kalbimizin içine îmân yazılmış durumdadır. Zikir yaptığımız zaman Allah’ın katından gelen rahmetle fazl ve rahmetle salavat kalbimize girer. Fazıllar, kalbimizde îmân kelimesinin etrafında yerleşmeye başlar....
  2. Mankenlerden sağlık raporu istenebilecek

Mankenlerden sağlık raporu istenebilecek

Görkemli bir açılışla başlayan Londra Moda Haftası'nda, sıfır beden tartışması yine gündeme oturdu. Geçen yıl yapılan ateşli tartışmaların ardından konuyla ilgili soruşturma başlatan İngiltere Moda Konseyi'nin, mankenlerin ağırlığına alt sınır koymanın doğru olmayacağını, bunun yerine yeme bozuklukları konusunda uzman bir hastaneden sağlık raporu istenmesinin düşünüldüğünü açıkladı....
  3. Reiki'nin Dereceleri

Reiki'nin Dereceleri

reiki sembolleri uzağa reiki gönderme özel ilişkilerde özel ilişkilerde ne demek Reiki 1 Reiki birinci derece inisiyasyonu kişiyi evrensel yaşam gücü enerjisine açar. Kişinin üstteki 3 çakrası ile ellerdeki çakraları Reiki 'ye uyumlanarak ellerin şifa niyetiyle bir varlığa dokunulması ile yüksek bir enerjinin o varlığa aktarılması sağlanır. Reiki I temelde fiziksel düzeyde şifa uygulamaları...
  4. Meleklerim Tahammül Derecenizi Ölçün

Meleklerim Tahammül Derecenizi Ölçün

Sevgili melekler bazı olaylar karşısında hiç tahammül gösteremeyiz...Peki siz olaylara ve insanlara, yaşadığınız şehre ne kadar tahammül edebiliyorsunuz? Test edin öğrenin :tik: 1- Vapurda ayaklarını uzatıp başkasının geçmesine engel olan insanlar.. a) Hiç düşünmedim b) Aldırmadan ayaklarının üzerinden atlıyorum c) Onlardan birini denize atmayı çok isterdim d) beni ilgilendirmiyor 2-...
  5. korkunç *****

korkunç *****

slm kızlar çok kötü bı ruya gordum 2 gundur etkısınden cıkamıyorum ruyamda tuvalette kocaman etler vardı onları kefenlıyoduk sonra annem ne bıcım yapıyonuz dedı ve etlerı bol suyla ovalay aovalaya yıkadı su hortumdan akıyodu zaten gomcez ne gerek var bbu kadar yıkıyon dedım bende of kızlar o kadar sıkıldımkı anlatamam :cry:

Sayfayı Paylaş