gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

koruyucu meleğinizi deneyin...

Konu, 'Burçlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

burçların koruyucu melekleri
    bi defa gırıp bakmanızı önerıyorum bn cokk şaşrdımmm inanamadımm nasıı olduu hayrett bışeeee

Koruyucu meleginizi deneyin!

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben buldum nasıl yapıldığını ilk başda şaşırdım muhakkak bir püf noktası olmalı dedim
    ben buldum nasıl yapıldığını ilk başda şaşırdım muhakkak bir püf noktası olmalı dedim

püf noktası bütün çift rakamlara yaptıgımız işlem sonucunda 9 ve 9 un katları çıkıyor...

Ve her yaptıgımız işlemde 9 ve 9 un katlarının resimleri değişiyor. yani her seferinde farklı resimler

ama sonuç aynı ...

koruyucu meleğinizi deneyin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koruyucu bakım

Koruyucu bakım

Koruyucu bakım Buzdolaplarının verimli kullanılmasında düzenli bakım esastır. Düzenli bakım programı sistemin verimliliğini arttıracak ve aletin ömrünü uzatacaktır. Örneğin, serpantinler aylık olarak metalik olmayan bir fırça ile temizlenmeli, otomatik defrost yılda bir servis elemanına ayarlatılmalı ve kapıların açık pozisyondan otomatik olarak kapanması için seviye ayarı yapılmalıdır.
  2. meleklerım..deneyın bakalım...

meleklerım..deneyın bakalım...

ÖnceLikle Aşağıya İnmeyin ! SırayLa Takip Edin ! Zaten çok kısa. SonuçLarı Yazarsanız Sevinirim ! >>>> Şimdi Sizin Zekanızı göreLim. Ayrıca HayaL gücünüzüde >>>> Dediklerimi UyguLayın. Sıra İle >>>> Aklınızdan Kıpkırmızı bir Çimen Düşünün. ve >>>>Koyu Yeşil renkte Bir At arabası TekerLeği Düşünün ! Düşünün....
  3. Koruyucu meleklerin isimleri nelerdir ?

Koruyucu meleklerin isimleri nelerdir ?

Hangi melekler koruyucudur hangileri insanları korurlar bunların bana isimleri lazım teşekkür edoyrum.
  4. İşte Meleklerim Enfes Bir Tatlı Dondurmalı Brownie...Deneyin Pişman Olmayın...

İşte Meleklerim Enfes Bir Tatlı Dondurmalı Brownie...Deneyin Pişman Olmayın...

Dondurmalı Brownie Tarifi Dondurmalı Brownie Nasıl Yapılır Şık sunumu ve harika tadı ile dondurmalı brownie…Bu sıcak yaz günlerinde dondurmalı brownie süper bir tatlı tercihi bence…Hadi sevdiklerinizle yaz serinliği yakalayın sizlerde... Dondurmalı Brownie Malzemeler 100 gr bitter çikolata 2 yumurta 100 gr tereyağı 150 gr toz şeker 60 gr un 100 gr damla çikolata Yarım kg vanilyalı...
  5. TEmiz ve canlı bir cilt için üzüm sütü deneyin melekler

TEmiz ve canlı bir cilt için üzüm sütü deneyin melekler

doğal cilt temizleme yöntemleri canlı bir cilt için üzüm sütünün faydaları Yediğimiz içtiğimiz her besinin, hayatımızda bir ya da birden çok faydası vardır Melek'lerim. Lakin biz bu yazımızda cilt bakımı konularımıza bir yenisini daha eklemek istediğimiz için, temiz ve canlı bir cilt için ne yapmak gerekir diye araştırdık, sizlerede üzüm sütünün faydaları hakkında bilgiler topladık...

Sayfayı Paylaş