gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Koton 2014 İlkbahar&Yaz Elbise Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

koton 2014 elbise modelleri, 2014 koton yazlık elbise modelleri, 2014 koton baharlık elbise modelleri Havaların iyice ısındığı ve baharın yüzünü gösterdiği şu günler de ünlü giyim markaları teker teker yepyeni koleksiyonlarını tükitici ile buluşturmaya devam ediyor. 2014 yaz sezonunu açan markalardan biri de koton oldu. Bol bol elbise modellerine yeni koleksiyonuna yer veren Koton, tasarımların da bahar ve yaz mevsimini temsil eden çiçek desenlerine oldukça fazla yer verdi. Turuncu, sarı, mint yeşili ve diğer farklı renklerine yeni koleksiyonuna yer veren Koton, yine birçok bayanın yazlık alışverişinde tercih edeceği ilk markalardan olmanın gururunu yaşıyor. Sizlere bu yeni koleksiyondan seçtiğimiz Koton elbise modellerini paylaşıyoruz. koton elbise (1).jpg koton elbise (1).jpg koton elbise (2).jpg koton elbise (3).jpg koton elbise (4).jpg koton elbise (5).jpg koton elbise (6).jpg koton elbise (7).jpg koton elbise (8).jpg koton elbise (9).jpg koton elbise (10).jpg koton elbise (11).jpg koton elbise (12).jpg koton elbise (13).jpg koton elbise (14).jpg koton elbise (15).jpg koton elbise (16).jpg koton elbise (17).jpg koton elbise (18).jpg koton elbise (19).jpg koton elbise (20).jpg

karakuzu bunu beğendi.
Koton 2014 İlkbahar&Yaz Elbise Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koton 2010 ilkbahar yaz modelleri

Koton 2010 ilkbahar yaz modelleri

koton 2010 ilkbahar yaz 2010 koton ilkbahar yaz koleksiyonu Koton giyim 2010 ilkbahar yaz sezonunu açan markalardan.Koleksiyonunda oldukça rahat ve cıvıl cıvıl renk ve modellere yer veren kotondan sizler için seçmiş olduğum koleksiyondan hoşuma giden modelleri paylaşmak istiyorum. Şunu belirtmek istiyorum kızlar ilkbahar yaz mevsiminin en gözde renkleri ten rengiyle pudra rengi.Alışveriş...
  2. 2013 İlkbahar Yaz Elbise Modelleri

2013 İlkbahar Yaz Elbise Modelleri

Elbise Modelleri 2013 2013 Yılı Elbiseleri Artık artık yavaş yavaş havalar ısınacak ve tiril tiril ferah elbiseler dolaplardan dışarı çıkacak melekler :) Eğer gardrobunuzda geçen seneden kalma elbiseniz yoksa şimdi sizlere sunacağımız birbirinden şık elbise modellerini inceleyebilir ve alışverişiniz için fikir sahibi olabilirsiniz :)
  3. 2012 İlkbahar Yaz elbise modelleri

2012 İlkbahar Yaz elbise modelleri

2012 ilkbahar elbise modası 2012 yaz elbise modelleri Benim gibi yaz mevsiminde elbise giyinmeyi seven hanımlar, bilir ki yaz sıcaklarında hem rahat oluyor, hem de şıklığı koruyor elbiseler:) İşte bu yüzden başta kendim için ve benim gibi elbise sevenler için, 2012 elbise modelleri yeni trendlerini bu sayfamızda bir araya getirdim Melek'ler:) İŞte size 2012 ilkbahar yaz elbise trendleri...
  4. Koton 2013 İlkbahar Yaz Elbise Modası

Koton 2013 İlkbahar Yaz Elbise Modası

Bu konu; Koton 2013 İlkbahar Yaz Elbise Modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, iddalı elbiseler denildiğinde tartışmasız en beğenilen ve takip edilen markaların başında Koton geliyor. Her çarşıya çıktığımızda dönüp dolanıp kendimizi bulduğumuz en son yer olan Koton kadınlar için asla alışveriş yapmadan çıkılmayacak bir yer durumunda. Bunda her türlü zevke hitap etmesi ve...
  5. Adil Işık 2014 İlkbahar&Yaz Elbise Modelleri

Adil Işık 2014 İlkbahar&Yaz Elbise Modelleri

adl 2014 baharlık elbise modelleri, adl 2014 yaz, adl 2014 elbise modelleri Özellikle çalışan bayanlara ve şıklığa önem verenlerin adresi olan Adil Işık, 2014 ilkbahar/yaz sezonuna muhteşem bir giriş yaptı. Birbirinden şık tasarımlarını kalite ve markası ile birleştiren adl, biz bayanların gönlünü kazanmayı bir kez daha başardı. Bugünler de eğer baharlık ve yazlık alışveriş yapmayı...

Sayfayı Paylaş